Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 27.04.2024 08:09:47 vasta tsitaadiga

Päris lahe arutelu, krüpto vs kuld ja muud reaalvarad. Peter Schiff ütles hästi tabavalt, et kui reaalselt olemasoleva kulla väärtus pandaks plokiahelasse siis oleks tegu väga õiglase varaga thumbs_up.gif .
Vilksatas korraks läbi ka Peter Schiff ütlus "Ma tean mis NFT'd on, olen ka mõned ise loonud", viidates siis õhust loodud väärtusele icon_lol.gif
Lisas, et lapsed usvad ka hambahaldjatesse ja lihavõttejänestesse icon_lol.gif

Great Depression Coming & Bitcoin Going To $0 or $1 Million? - Peter Schiff vs Raoul Paul Debate https://www.youtube.com/watch?v=xfHCly1ZCQ0

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 27.04.2024 10:05:04 vasta tsitaadiga

Longero, nu kuld sama nagu tulbi mugulad, kõik midagi usuvad. Isegi raha kaardil ju virtuaalne, et kindel olla, et sul see reaalselt kasutatav alati on....
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 27.04.2024 11:10:49 vasta tsitaadiga

Aga kui elekter ära läheb?
Jah, elekter läheb bitcoini jaoks ära, kuid teleka ja telefoni jaoks ei lähe.
Kuld. Kuld pangas ei kao.
Pangas on alati elekter. Poes on elekter aga bitcoini jaoks elektrit ei ole..

Bitcoine kasutavad pätid ja bandiidid. FIAT-i ainult ausad inimesed.

Lisa: ei pea olema vastu kogu aeg. Ma olen poolt. Nii FIAT on hea kohvi ostmiseks ja bitcoin tesla ostmiseks.
Isegi doge on tesla ostmiseks hea. Dubais saab bitcoini kaubandus piirkonnas kõike osta.

Lisa 2: Ausalt, eestis palju raha ei ole inimestel seda bitcoini ostmiseks. Seega sobib osta mõnikord väiksemaid coine. DGB on 1 sent. See on norm hind ühe coini kohta.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

see post läheb kustutamisele sõnum 27.04.2024 12:04:29 vasta tsitaadiga

raul141, Kui on tegu reaalse kullaga, mitte kulla ETF siis pole tegu tulbimugulatega.

mina634, Pank oleks küll viimane koht kulla hoidmiseks.

Edit:
Küll antakse ikka pihta walletitele. Enne Samourai Wallet, nüüd oli Phoenix wallet App Store'st samuti ää koristatud.
FBI Releases Warning as Attacks on Bitcoin Continue! https://www.youtube.com/watch?v=KgmXJEYC7M4

Kui nad veebisaidi kinni panevad ja walletid ära koristavad siis olemasolevad juba installitud peaks nagu ikka toimima jääma.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




see post läheb kustutamisele sõnum 27.04.2024 12:42:07 vasta tsitaadiga

Longero, ennegi teatud metalle kogutud.
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




see post läheb kustutamisele sõnum 27.04.2024 12:59:54 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Lisa 2: Ausalt, eestis palju raha ei ole inimestel seda bitcoini ostmiseks. Seega sobib osta mõnikord väiksemaid coine. DGB on 1 sent. See on norm hind ühe coini kohta.

Mis loogika see on? Et nagu - Läti latti ei jõudnud keegi osta, Soome mark oli palju soodsam, lihtrahvale taskukohane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 28.04.2024 14:58:29 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
raul141, Kui on tegu reaalse kullaga, mitte kulla ETF siis pole tegu tulbimugulatega.

mina634, Pank oleks küll viimane koht kulla hoidmiseks.

Edit:
Küll antakse ikka pihta walletitele. Enne Samourai Wallet, nüüd oli Phoenix wallet App Store'st samuti ää koristatud.
FBI Releases Warning as Attacks on Bitcoin Continue! https://www.youtube.com/watch?v=KgmXJEYC7M4

Kui nad veebisaidi kinni panevad ja walletid ära koristavad siis olemasolevad juba installitud peaks nagu ikka toimima jääma.

wasabi blokeeris enda lehekülje usa kasutajatele ära. ilmselt usa ja euroopa liit hakkab asja kõige rangemalt võtma.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 29.04.2024 20:09:47 vasta tsitaadiga

Kui tõenäoline võiks tänapäeval Monero võrgu vastu 51% rünnak olla?
Siin 2022a artiklis mainitakse, et kaevandus saavutas 48% https://www.investing.com/news/cryptocurrency-news/minexmr-moneros-largest-mining-pool-to-shut-down-on-august-12th-2859428
Kui ainult üks kaevandus 48% suutis ära teha siis on see küll imelik... v on selle vastu nüüd mingi rohi tehtud icon_rolleyes.gif .
Oli kaevurite võrk tõesti nii väike tol ajal. Ilmselt pole täna suurem v on?

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 30.04.2024 16:55:27 vasta tsitaadiga

Ennem tehakse ASIC-uga 51% rünnakut kui ASIC kindla randomX-iga, mis ainult CPU-le ehitatud. AES-iga krüpteeritud iga prose CPU tööprotsess. Seetõttu pole kuulda olnud, et see 51% võimalik on, pigem SEC pasundab, et monero on kasutajatele ebaturvaline ( sest goverment ei saa ligi).
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 03.05.2024 19:19:00 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Ei hakka kõiki saladusi välja rääkima, sest endal ka raha sees aga umbes nii:

Spoiler Spoiler Spoiler


Seda videot ei ole näinud aga üsna hea. Need kes raha välja võtavad nn kasumina, ei saa seda kuskilt õhust. Kellegi arvelt, kes juba kaotas või ootab paremat hetkel, et siis rohkem võtta enne teisi kui piix icon_smile.gif
Pangaga sama asi. Tal ei ole seda likviidset raha kunagi nii palju, kui kõik tahaks oma raha välja võtta samal ajal.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 04.05.2024 12:31:57 vasta tsitaadiga

Praegu toimib nii, et kui müüd, siis keegi ostab selle bitcoini kohe ära. Ja ta ei pruugi enam müüa. Niipeagi mitte. See on mingi uus püramiid. Egiptuse püramiid - püsib sajandeid.
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2024 12:46:06 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
Praegu toimib nii, et kui müüd, siis keegi ostab selle bitcoini kohe ära.


Kuidas siis tavaliselt käib, et kui müüd siis keegi seda kohe ei osta vaid... ?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 04.05.2024 15:32:27 vasta tsitaadiga

wasabi lülitab endal coinjoini arenduse täielikult välja juunis. Jääb järgi ainult tavaline bitcoini rahakott.
US annab survet, et ühtegi jälitamatut järgi ei jääks.
https://blog.wasabiwallet.io/zksnacks-is-discontinuing-its-coinjoin-coordination-service-1st-of-june/

Monero jääb siis number üheks.

coinjoin iseenesest jääb alles, sest teda arendatakse ka RTM siseselt:
https://docs.raptoreum.com/raptoreum-docs/raptoreumcore-qt/using-coinjoin/

EHk: 1. monero 2. raptoreum

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 202, 203, 204
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.