Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Arvutitehnika ost »  VR: Mst hub Tallinnas :: Asukoht: Tallinn märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jaanuste
HV kasutaja
jaanuste

liitunud: 06.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2024 19:19:58 VR: Mst hub Tallinnas :: Asukoht: Tallinn vasta tsitaadiga

Tere,

Sooviksin laenata mst hubi . St. Jagajat millega saab ühendada ühe videokaardi dp pesasse 2 monitori . S.t sööta välja kaks eraldiseisvat videosignaali . Tahaksin testida kas 5 molu saab videokaardile taha millel 4 porti

_________________
"It really is extraordinary how much pixels this card can poop out with each second that passes." ~Hilbert Hagedoorn
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.05.2024 22:13:33 vasta tsitaadiga

mis kaart? kui hästi läheb, siis see on specis kirjas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remmer
Uus kasutaja

liitunud: 17.08.2023




sõnum 21.05.2024 14:40:49 vasta tsitaadiga

Tegu on RTX 3090 kaardiga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 21.05.2024 14:46:02 vasta tsitaadiga

see ei sõltu portide arvust. 4 on max.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanuste
HV kasutaja
jaanuste

liitunud: 06.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2024 14:13:05 vasta tsitaadiga

Ise ei suutnud leida kindlat tõestust selle kohta, et mis võiks olla takistuseks. Kas keegi on reaalselt proovinud ka või oleks mulle jagada täpsemat tootjainfot selle kohta miks see ei toimi. Saaks rahuliku südamega edasi minna icon_smile.gif
_________________
"It really is extraordinary how much pixels this card can poop out with each second that passes." ~Hilbert Hagedoorn
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 23.05.2024 16:50:53 vasta tsitaadiga

ma olen selle oma 3090 peal läbi teinud. ja mõne teise riistvara confi peal veel. ma ühtegi head nvidia või 3090 spetsiifilist doci ei leidnud hetkel, aga üldiselt on asi umbes nii: https://superuser.com/questions/1551543/what-resources-causes-the-number-of-displays-limitation
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanuste
HV kasutaja
jaanuste

liitunud: 06.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2024 17:38:28 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
ma olen selle oma 3090 peal läbi teinud. ja mõne teise riistvara confi peal veel. ma ühtegi head nvidia või 3090 spetsiifilist doci ei leidnud hetkel, aga üldiselt on asi umbes nii: https://superuser.com/questions/1551543/what-resources-causes-the-number-of-displays-limitation


Ok tänud info eest. Kas tohib küsida milliseid monitore kasutasid(kuigi kui õigesti aru saan siis resolutsioonist ei tohiks sõltuda see 4 videokanali piirang.)

Igaljuhul Taavi kui sa oled veel minuga siis mul tekkis veel väike idee, hakkasin uurima ja teoorias võiks toimida kui Daisy-chainida MST tehnoloogiaga monitore. vs. MST hub. St. et 2 monitori oleksid jadaühenduses ja videokaardi poolt poleks rohkem vaja kui 4 toru.

Mõtteid?

https://www.dell.com/support/contents/en-us/article/product-support/self-support-knowledgebase/monitor-screen-video/guide-daisy-chain-monitors

Manus


_________________
"It really is extraordinary how much pixels this card can poop out with each second that passes." ~Hilbert Hagedoorn
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 23.05.2024 19:42:25 vasta tsitaadiga

See ei sõltu resost. 4 ekraani võivad daisychainitud olla, kui reso displayportist läbi mahub. Daisychain tähendabki, et monitori on mst hub sisse ehitatud.

Mul konkreetselt profiilis olevad + mingid 24" dellid.
Hetkel kasutuses 3 profiilimonitori, kus 2 on otse 3090 küljes ja üks daisychainitud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Arvutitehnika ost »  VR: Mst hub Tallinnas :: Asukoht: Tallinn
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.