Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140, 141  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 15:46:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Vondur kirjutas:
SKG, see on ju riistvara garantii ja ei tegele konto asjadega, ma sügavalt kahtlen, et seal saab luua "ametliku" PSN konto, millega näiteks saaks Steamist osta PSN tuge nõudvaid mänge... ja kas ongi nii, et ametlik Playstationi tugi käib Sonyl maili kaudu? Päriselt kah? Miks pole ametlikust Eesti toest ühtegi silpi Playstationi kodulehel? Miks sul ametlik playstationi tugi põranda all on? icon_biggrin.gif Äkki lõpetad selle tsirkuse ja tunnistad, et Eestis ametlik Playstationi tugi puudub, on ainult riistvara garanti, ilma milleta oleks Eesti territooriumil PS riistvara müümine ebaseaduslik. Isegi sinu Sony tippjuristi mõõdus klienditeenindaja andis sulle kontodega tegeleva klienditoe asemel riistvara garantiiga seotud meiliaadressi... sest muud pakkuda pole.

Sulle ikka meeldib asju välja mõelda. See on Sony Playstationi ametlik klienditugi, mis muuhulgas, tegeleb ka küsimustega kui konsool on rikkis/vigane. Esimene kontakt on alati chat või email. Nagu enamus teistel suurfirmadel. Sealt edasi saad sa omale case/ticketi numbri ja juhatatakse edasi, mis vaja teha. Ainuke, kes siin põranda all on, oled sa ilmselt ise, kui selline asi üllatusena tuleb icon_lol.gif


Fine, aga saada sinna eestikeelne email sama küsimusega, ja vaatame mis ütlevad thumbs_up.gif

Vondur kirjutas:
SKG, näita mulle näpuga see ametlik koht, kus ma saan luua eesti PSN konto eesti keeles ja kus ma saan eesti keeles abi, kui mul on küsimusi konto kohta. Seni kuni sa seda ei tee, pole Eestis PSN tuge. Miterassa tegeleb AINULT riistvara garantiiga, sealt PSN tuge ei saa, nii et seda ära enam paku.

Hea väravapostide liigutamine käib pidevalt icon_lol.gif

Jätkad endale sobilike asjade väljamõtlemist - see pole "Miterassa riistvara garantii" vaid "Sony Playstationi ametlik klienditugi". Miterassaga pole seal rohkem pistmist kui see, et antud Eesti PS Support kontakt on avalikult (mitte põranda all) nende kodulehel, sest nemad on edasimüüjad.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.05.2024 15:46:50 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Scart kirjutas:
Ghost of Tshushima


Panin plaadi sisse ja mängisin. Mingit kontot ei teinud.
Oot, Steam? Neid konsoolimänge saab siis arvutis ka mängida?


Spoiler Spoiler Spoiler


Them vibes, they be strong.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 15:51:14 vasta tsitaadiga

Scart, mis palgataseme ja etnilisusega peaks Sony klienditeenindja olema, et sul nendega suhelda kõlbaks?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.05.2024 16:02:13 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Scart, mis palgataseme ja etnilisusega peaks Sony klienditeenindja olema, et sul nendega suhelda kõlbaks?


Sulle on see väljamaal elamine vist väheke mõjunud? Kellegi palgatase ja etnilisus ei mängi mingit rolli, sest sina ja mina teame väga hästi, et esimese taseme support ei tea kunagi mitte kui midagi ja parrotib seda, mis neil kusagil siseportaalis või Freshdeskis või Zendeskis or whatever on ette antud vastusteks. See, et aastal 2024 peab midagi sellist lahti kirjutama, on ausalt öeldes kummastav.


viimati muutis Scart 16.05.2024 16:02:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.05.2024 16:02:36 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, näita mulle näpuga see ametlik koht, kus ma saan luua eesti PSN konto eesti keeles ja kus ma saan eesti keeles abi, kui mul on küsimusi konto kohta.

Vondur, näita palun see koht, kus ma saan luua Steam konto eesti keeles ja kus ma saan eesti keeles abi, kui mul on küsimusi konto kohta icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 16:10:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Scart, mis palgataseme ja etnilisusega peaks Sony klienditeenindja olema, et sul nendega suhelda kõlbaks?


Sulle on see väljamaal elamine vist väheke mõjunud? Kellegi palgatase ja etnilisus ei mängi mingit rolli, sest sina ja mina teame väga hästi, et esimese taseme support ei tea kunagi mitte kui midagi ja parrotib seda, mis neil kusagil siseportaalis või Freshdeskis või Zendeskis or whatever on ette antud vastusteks. See, et aastal 2024 peab midagi sellist lahti kirjutama, on ausalt öeldes kummastav.

Tundub, et mängis rolli, kui see oli vaja eraldi välja tuua. Ja kui Sony vastus sinu kinnistunud maailmapildiga ei ühti, siis hakkad allikat ründama thumbs_up.gif
Scart kirjutas:
...mingi miinimumpalga peal 18-aastane sulle iba ajab kusagil supporti lehel...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11466685#11466685

Vondur kirjutas:
Keegi "India" klienditeenindaja...
Sina muidugi usud "india" klienditeenindajat"...

Vondur kirjutas:
..."india" operaatori vastus...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11466415#11466415
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11466420#11466420

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 16:24:32 vasta tsitaadiga

beastbeats, väga nõrk argument. Kas ma olen kusagil väitnud, et Eestis on ametlik Steami tugi? Ei ole. Steam lihtsalt pole kehtestanud regionaalseid piiranguid, kui riik seda just ei nõua. (Hiina) SKG väidab aga "hõõguvate silmadega", et Sony PSN-il on Eestis AMETLIK tugi, kuigi siiani on ta ainult näidanud riistvara garantiikeisside e-maili aadressi...Seega proovi uuesti või otsi minu tekstist vigu ja hakka nendega vehkima, see tuleb sul paremini välja. icon_lol.gif

SKG, nagu alati... vastuse asemel täiesti teemaväline demagoogia... Ma palusin sinult ette näidata koht, kus ma saan avada ametlikult Eesti PSN konto ja kus ma saan ametlikku eesti keelset tuge, aga mida sina vastuseks kirjutasid? Absoluutset jama mis ei puutu üldse antud teemasse... Saa nüüd aru, mul pole vaja Palystationi riistvara garantiiteenust! Ma küsin sinult, kus on koht, kus ma saan ametlikku PSN tuge PSN Eesti teenustele!

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 16.05.2024 16:25:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 16:25:50 vasta tsitaadiga

Vondur, Siin on juba korduvalt öeldud, et konto teed näiteks Soome alla. Mis see toe keel siia nüüd puutub. Loeb see, et antud kontakt teenindab Eesti regiooni/riigi kliente, küsimustes, mis ei ole limiteeritud ainult riistvarale (nagu minu näide demonstreeris). Sa oled asunud väravaposte liigutama thumbs_up.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 16:34:41 vasta tsitaadiga

SKG, Miks sa mind Soome saadad? Sa väidad jäärapäiselt juba mitu päeva, et Eestis on AMETLIK PSN-i tugi, näita kus ma seda tuge saan. Kordan veelkord, mul pole vaja Sony garantiiteenust Eestis, vaid Sony ametlikku PSN teenust Eestis, kus ma saan AMETLIKULT avada PSN eesti konto. Pole ju keeruline mõista? Süüdistad mind väravapostide liigutamises, ja samas saadad mind PSN ametliku toe asemel Sony ametliku garantiiteenuse pakkuja juurde... Naljavend! icon_lol.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 16:35:05 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, Miks sa mind Soome saadad? Sa väidad jäärapäiselt juba mitu päeva, et Eestis on AMETLIK PSN-i tugi, näita kus ma seda tuge saan. Kordan veelkord, mul pole vaja Sony garantiiteenust Eestis, vaid Sony ametlikku PSN teenust Eestis, kus ma saan AMETLIKULT avada PSN eesti konto. Pole ju keeruline mõista?

Jälle mõtled asju välja või ei oska sa lugeda?. icon_lol.gif Ma pole kordagi väitnud, et "Eestis on AMETLIK PSN-i tugi". See, kus antud klienditeenindus füüsiliselt asub või mis keeles nad suhtlevad vms ei oma mingit tähtsust. Fakt on see, et Eesti PS Support on olemas ja eestlased saavad sealt abil ja mitte ainult garantiiteenuse teemal.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.05.2024 16:39:05 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
beastbeats, väga nõrk argument. Kas ma olen kusagil väitnud, et Eestis on ametlik Steami tugi? Ei ole. Steam lihtsalt pole kehtestanud regionaalseid piiranguid, kui riik seda just ei nõua. (Hiina) SKG väidab aga "hõõguvate silmadega", et Playstationil on Eestis AMETLIK tugi, kuigi siiani on ta ainult näidanud riistvara garantiikeisside e-maili aadressi...Seega proovi uuesti või otsi minu tekstist vigu ja hakka nendega vehkima, see tuleb sul paremini välja. icon_lol.gif

See "ainult riistvara garantiikeisside e-maili aadress" on sinu järjekordne "tõlgendus".
Miterassa lehel on ju kirjas:
"Juhul kui toode on vigane/rikkis palun pöördu otse Sony Playstationi ametliku klienditoe poole aadressil support@ee.playstation.com "
Kuskil pole kirjas, et sinna tohib/saab ainult riistvara garantiiga seonduvate küsimustega pöörduda.
Saatsin huvi pärast aadressile "support@ee.playstation.com" eesti keeles päringu, et kuna Eestit nimekirjas pole, siis kuidas saan ma PSN konto luua.
Vastati aadressilt "playstation.support@sony.com" (paraku küll inglise keeles), et teeksin Soome konto icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 16:43:52 vasta tsitaadiga

SKG, ahah, nüüd sa polegi seda üldse väitnud... aga juba mitu päeva vaidled minuga, kui ma väidan, et Eestis ametlikku PSN tuge pole? icon_lol.gif Mille üle sa üldse siis vaidled? Sa hakkad vist ära väsima ja kirjutad juba huupi, ainult selleks, et midagi kirjutada...

Aga mul on hea meel, et me jõudsime lõpuks ühisele seisukohale - Eestis ametlikku PSN tuge pole! Peace! icon_biggrin.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 16:52:10 vasta tsitaadiga

Kui sa arvad, et see klienditugi füüsiliselt Eestis asub, siis ilmselt mitte doh.gif vaid on Eesti PS Support, mis teenindab Eesti riigi kliente. Kuniks neilt abi saab, siis ei mängi füüsiline asukoht erilist rolli.

Aga kes teab, Microsofti Eesti kasutajatugi asus vanasti Eestis, Jalgpalli tn 1 (Arvato). Võibolla siiani. Klienditeeninduskeskuste aadressid pole üldjuhul avalikud.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 17:06:37 vasta tsitaadiga

SKG, hakkkad jälle otsast peale? Ma pole kordagi rääkinud füüsilisest kohalolekust, vaid ametlikust PSN eesti toest, mida pole, sest sa ei saa teha Eestis olles isegi kontot mis oleks ametlik, sest Sony oma ametlikul kodulehel seda ei võimalda.

beastbeats Well done! Sa ise üldse loed mida copy/pastetad? icon_lol.gif
tsitaat:
"Juhul kui toode on vigane/rikkis palun pöördu otse Sony Playstationi ametliku klienditoe poole aadressil support@ee.playstation.com "
Kuskil pole kirjas, et sinna tohib/saab ainult riistvara garantiiga seonduvate küsimustega pöörduda.

Vigane/rikkis toode ongi ju riistvara garantiikeiss!... Ma ei uskunud, et sa isegi nii lihtsatest asjadest aru ei saa...
ja "tee soome konto" pole ametlik PSN eesti tugi. See on Sony poolt aktsepteeritav "kark", et ametliku toetuseta riikidest raha kätte saada.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 17:12:32 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, hakkkad jälle otsast peale? Ma pole kordagi rääkinud füüsilisest kohalolekust, vaid ametlikust PSN eesti toest, mida pole, sest sa ei saa teha Eestis olles isegi kontot mis oleks ametlik, sest Sony oma ametlikul kodulehel seda ei võimalda.

See, et asukohaks ei saa (hetkel veel) Eestit valida ei tähenda, et Eesti PS Supporti pole. See on jälle su enda väljamõeldis. Sulle on seda korduvalt viidatud, kus see on ja kuidas see toimib.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.05.2024 17:21:32 vasta tsitaadiga

SKG, peale sinu pole seda siin keegi "viidanud" ja ka sina viitasid mind PSN Eesti toe asemel Sony riistvara riketega tegeleva toe poole... PSN kontot, mis oleks ametlik ja mida aktsepteeriks näiteks Steam, ei saa teha mitte kusagil, PSN eesti kontot ei saa sulle luua isegi sinu jumalastaatuses klienditeenindaja. Ja tead miks? Sest Sony ToS-is on see keelatud. Järelikult puudub ka eestlaste jaoks ametlik PSN tugi, millest sa juba kolm päeva jutti räägid, aga pole kunagi "seda väitnud"...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2024 17:36:10 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SKG, peale sinu pole seda siin keegi "viidanud" ja ka sina viitasid mind PSN Eesti toe asemel Sony riistvara riketega tegeleva toe poole... PSN kontot, mis oleks ametlik ja mida aktsepteeriks näiteks Steam, ei saa teha mitte kusagil, PSN eesti kontot ei saa sulle luua isegi sinu jumalastaatuses klienditeenindaja. Ja tead miks? Sest Sony ToS-is on see keelatud. Järelikult puudub ka eestlaste jaoks ametlik PSN tugi, millest sa juba kolm päeva jutti räägid, aga pole kunagi "seda väitnud"...

Kas sa ei oska lugeda? "Sony Playstationi ametlik klienditugi" ja "Estonian PS Support" ei ole eksklusiivselt riistvara klienditoed. Need on sinu fantaasiaviljad. PSN kontot ei saa hetkel Eesti alla teha, vaid Sony soovitab Soome alla teha.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2024 11:12:12 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamer.com/gaming-industry/2023-pc-games-revenue-increase-newzoo/


No surprise here I guess. Konsoolid lähevad multiplatvormiks ja seega PC läheb üles.
Võiks ju teha väikese võidutantsu, aga see suur sinine osa tabelist ...
Oleme pmt seal maal, kus PC ja Konsool kokku on sama suur kui mobiil.

Vähemalt cloud gaming ka kasvab:
https://www.statista.com/statistics/932758/cloud-gaming-market-world/

Current mainstream cloud gaming services include console cloud gaming services PlayStation Now and Xbox Cloud Gaming, as well as Amazon Luna (U.S. only and early access) and GeForce Now.

Tegelt pole isegi nii hull, kui 2025 kombineeritult tõsti 8 miljardit on, siis see on pea-aegu 10% kogu muust gamingust.
Ja need on päris mängud, mitte see mobiilide tilu-lilu.
Tbh tundub samas kahltane tabel 22 on 2.x miljardit, siis maagilised paar aastat ja boom, 2025 ühtäkki on 8+. Saaks sellest paremini aru, kui 2023 oleks siis mingi 4.x midagi,aga seda ju pole... Hetkel on tune et keegi vaatas 2021 1.3, 2022 2.3, siis järelikult 2024 4.x ja 2025 siis järelikult 8.x ...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 22.05.2024 11:17:28 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:

beastbeats Well done! Sa ise üldse loed mida copy/pastetad? icon_lol.gif
tsitaat:
"Juhul kui toode on vigane/rikkis palun pöördu otse Sony Playstationi ametliku klienditoe poole aadressil support@ee.playstation.com "
Kuskil pole kirjas, et sinna tohib/saab ainult riistvara garantiiga seonduvate küsimustega pöörduda.

Vigane/rikkis toode ongi ju riistvara garantiikeiss!... Ma ei uskunud, et sa isegi nii lihtsatest asjadest aru ei saa...
ja "tee soome konto" pole ametlik PSN eesti tugi. See on Sony poolt aktsepteeritav "kark", et ametliku toetuseta riikidest raha kätte saada.

Tegin sulle "puust ja punaseks" icon_idea.gif
P.S ma pole väitnud et tegu on PSN Eesti klienditoega vaid Sony Playstationi ametliku klienditoega icon_exclaim.gif

Aeron kirjutas:

Oleme pmt seal maal, kus PC ja Konsool kokku on sama suur kui mobiil.

Oleme (kuigi antud PC vs. konsoolid teemas ei oma see tähtsust), eraldi võttes siis:
"The console and mobile game markets are still quite a bit bigger than the PC market: Newzoo puts 2023's total mobile gaming revenue at $89.9 billion, console at $52.4 billion, and PC at $39.6 billion."

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2024 16:51:58 vasta tsitaadiga

1. väsige ära palun selle suppordi teemaga. Sony mehed, leppige reaalsusega, et Sony has fucked up, Eesti on ebaoluline, Eesti userid on sunnitud valetama, et elementaarseid teenuseid saada jne. Ja ülejäänud, ärge siis hõõruge seda näkku, nad on seni kuidagi hakkama saanud, ilmselt saavad ka edaspidi. Äkki selle shitshow tulemusena nüüd läheb midagi paremaks.

2. Las ma siis kirjutan ka natuke konfliksemalt lahti - Sony + MS + Nintendo kombineeritult on umbes 30% suurem, kui PC üksinda. Hakkas parem?
Huvitav oleks teada, et kuidas konsool täpselt defineeritud on, ma ei oleks üllatunud, kui konsooli numbri sees oleks ka nt möödnud gen. See oleks eriti sad times, sest 50% of ps users on ikka veel ps4 peal ja seega uues generatsioonist rääkides on konkreetselt PC ja PS5 vahe ilmselt 5+kordne..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2024 19:36:28 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
...50% of ps users on ikka veel ps4 peal ja seega uues generatsioonist rääkides on konkreetselt PC ja PS5 vahe ilmselt 5+kordne..

Mõni kuu tagasi sai Steami riistvara statistikat vaadatud. Enamusel on arvutikastis lahjem GPU kui praeguse generatsiooni konsoolides ja mängitakse siiani 1080p resol. Kas see on ka "sad times"?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 22.05.2024 21:18:27 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
1. väsige ära palun selle suppordi teemaga. Sony mehed, leppige reaalsusega, et Sony has fucked up, Eesti on ebaoluline, Eesti userid on sunnitud valetama, et elementaarseid teenuseid saada jne. Ja ülejäänud, ärge siis hõõruge seda näkku, nad on seni kuidagi hakkama saanud, ilmselt saavad ka edaspidi. Äkki selle shitshow tulemusena nüüd läheb midagi paremaks.

Nad ei väsi... sest neil on nende arvates käsil püha üritus.

Viimase Sony shitshow tulemusena ei muutu midagi, sest PS fanboyd on nagu Venemaa või Põhja-Korea kodanikud - Alati nõus isandaga. Sony kritiseerimine on nende jaoks tabu ja kritiseerijad on vaenlased. See ongi põhjus, miks Sony juba aastakümneid ei muuda oma ajale jalgu jäänud riikide mustadeks ja valgeteks jagamist. Neil pole seda vaja teha, sest Sony fanboy ostab mängu oma Playstationile igal juhul, isegi siis, kui Sony annab selgelt mõista, et ta selle fänboy raha ei tahagi. icon_biggrin.gif

SKG, teeks korjanduse ja kingiks sulle veel ühe Sony konsooli? Ehk rahuned siis maha... icon_lol.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.05.2024 21:30:35 vasta tsitaadiga

1080p 120+ Hz pole sugugi sad times. Konsoolidel pakutakse väga vähe sellist võimalust, kuigi võiks hoopis rohkem. Eelistaks pigem seda varieeruvale kaadrisagedusele ja tingimustega 4k resole.

Graafiku juurde tagasi tulles huvitaks mind, mis seal nende numbrite taga on. Kas käputäis FOMO ja GaaS mänge (mobile seda kindlasti on) või midagi enamat.



Gamers Have Become Less Interested in Strategic Thinking and Planning:
https://quanticfoundry.com/2024/05/21/strategy-decline/

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2024 22:28:57 vasta tsitaadiga

SKG, ma meenutaks, et väga suur osa sellest konsooli pirukast on Nintendo, mida pc mõttes saab võrrelda mingi 2007 aasta rauga umbes?
Xboxist enamik on XBSS, mis on mingi 4 TFLOPS, mis on 25% alla 1660 taseme.
50% ps kasutajatest on ps4 peal... ma ei tea mis seal alles jääb üldse ...

Tbh ma ei tea üldse kuhu sa selle jutuga sihid või mis su point on?

Kogu selle retro buumi jms valguses ei ole mingi latest fully pathtraced 4k 120 fps ainuke viis, kuidas head elamust saada.
Kui sa just 2m pealt 70 tollist ekraani ei vaata, siis mingi hetk on resol vägagi diminshing returns. FPS muidugi endiselt rokib..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2024 23:07:42 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Tbh ma ei tea üldse kuhu sa selle jutuga sihid või mis su point on?

Point oli see, et ega PC peal suurt teistsugune pole. Nagu näha, ei kiputa neid 4000 seeria kaarte või 4K monitore nii palju ostma, et nad raua topis domineeriks. Või miks seda üldse negatiivses valguses vaadata - kui eelmise generatsiooni konsoolidega võimalikult kaua välja venitab, on see mänguri seisukohast hea. Siit käis hiljuti läbi statistika, mis näitas, et popimad mängud on umbes 6-7 aastat vanad. Nende jaoks pole viimaseid konsoole vaja, nii et mõistetav.

HPN kirjutas:
1080p 120+ Hz pole sugugi sad times. Konsoolidel pakutakse väga vähe sellist võimalust, kuigi võiks hoopis rohkem. Eelistaks pigem seda varieeruvale kaadrisagedusele ja tingimustega 4k resole.

Sest ~95% konsooliomanikke ei oma 120hz telerit/ekraani?
Ma ei tea, mis see tegelik protsent on, aga pakun, et sellised ekraanid on oma hinna tõttu vähe levinud.
Arendajal pole suurt mõtet nii väikese osa pärast tegeleda.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140, 141  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.