Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, V-etapp, FK Keskus, 13.juuni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ennusta, mis koha saab RudiTurbo homsel võistlusel!
I
31%
 31%  [ 5 ]
II
0%
 0%  [ 0 ]
III
25%
 25%  [ 4 ]
IV
18%
 18%  [ 3 ]
V
0%
 0%  [ 0 ]
VI
0%
 0%  [ 0 ]
Kusagil A- finaali lõpus
6%
 6%  [ 1 ]
Võidab B-finaali
0%
 0%  [ 0 ]
Punktikoha
6%
 6%  [ 1 ]
Jääb punktideta.
12%
 12%  [ 2 ]
hääli kokku : 16

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 14.06.2010 11:48:30 vasta tsitaadiga

No sa olid selle võidu enam kui kuhjaga ära ka teeninud.
See ei jää mitte ainsaks sel hooajal, ma arvan.

Taneli aparaat välkus ka raja servas. Midagi tuleb nähtavale ka lähiajal?

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 11:59:32 vasta tsitaadiga

Täna tegelen nii skännide kui piltide/videodega.


A-finaali toimetamata 4GB video peaks juba üleval olema, aga hetkel ei saa miski pärast alla laadida, annab veateadet.
http://album.hv.ee/HV/kart2010MM/etappV_FKKeskus/MVI_1651.MOV

Annan kohe märku, kui saab seda alla laadida.

Youtube oli vist 2GB piirang. Keegi teab, kus saab üle 4GB faile laadida?

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.06.2010 12:24:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Youtube oli vist 2GB piirang. Keegi teab, kus saab üle 4GB faile laadida?


Youtubes on 10 min ja ka 2GB piirang.

Youtube partnerikontol neid piiranguid pole http://www.youtube.com/t/partnerships_faq
aga partneriks polnud just kerge saada.

Muidu selles A-finaali klipis on vik1ng crash üsna hästi peal.
Proovin täna õhtul seda A-finaali klippi lõikuda pisut ning youtube-i lasta.

B-finaali klipid, mis ma Tanel endale kopeeris on minu filmitud (kahjuks mitte just kõige paremini), A-finaal ja pildid on fg tehtud.

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 12:25:59 vasta tsitaadiga

Mis pärast osad inimesed katkestasid?

Muidu need FK keskuse kardid on ikka parajad juustud, igal teisel on mingi viga küljes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 14.06.2010 12:31:05 vasta tsitaadiga

Mart352, pole sellest kõksust midagi, see vist toimus seal S-i sisenemisel, kui minu eesolevad ootamatult pidurdasid ja seejärel ka mina. eks see esimene ring olegi veitsa jõulisem pusimine.
aga kahjuks sai minu finaali sõit otsa poole ringi ajal(nõelapeas), kui ühel hetkel gaas otsad andis icon_neutral.gif (kardiks oli 7, millel niigi oli rooliloks)
aga juhtub thumbs_up.gif


viimati muutis iguaan 14.06.2010 12:31:51, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 14.06.2010 12:31:52 vasta tsitaadiga

Kusjuures veel nädal tagasi olid nad heas seisundis.
Mulle tuli ka kogu see lõbu üllatusena ja mitte just meeldivana.
Aga püüan seal utsitada inimesi, et veidi neid võrdsemaks sätitaks.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.06.2010 13:56:53 vasta tsitaadiga

Esmakordselt ajaloos on meil võimalus sellele kaasa aidata ja sellega sai nädal tagasi ka algust tehtud.
Kas ma loen eelmistest postidest õigesti välja, et kusagilt on juba videoid nähtud?

The Stig kirjutas:

Taneli aparaat välkus ka raja servas. Midagi tuleb nähtavale ka lähiajal?


Mingil ajahetkel A-finaali lõpus nägin sirge ääres Riivot sellega madalkaadreid võtmas ja mõtlesin, et lehvitan, aga Mansell tuli meelde. icon_smile.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 15:53:13 vasta tsitaadiga

stack, sinu auhind on minu käes. Teadupärast sa sõitsid võistlustel välja 6-nda parima aja icon_wink.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stack
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 14.06.2010 16:04:16 hahaa:) vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
stack, sinu auhind on minu käes. Teadupärast sa sõitsid võistlustel välja 6-nda parima aja icon_wink.gif


Võistluste käigu põhjal just kui tundus, et ei ole siin midagi võita, aga näed siiski:D

Hoia enda käes järgmise etapini:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.06.2010 17:42:11 vasta tsitaadiga



Mõista-mõista, mis on pildil icon_question.gif

Õige vastus: Pildil on HV Allstars GP 2009 esikolmik poodiumil. icon_smile.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 18:13:58 vasta tsitaadiga

15 klõpsu -> http://album.hv.ee/HV/kart2010MM/etappV_FKKeskus

Pildil loetlen ma 21 sõitjat, kuigi sõitis 25 sõitjat.

Austatud kasutajad, ärge jookske kohe peale oma viimast sõitu ära - tehkem ikka ka korralik grupipilt koos kõigi osavõtjatega thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.06.2010 18:23:56 vasta tsitaadiga

Puudu on stack, Pasktolmleja, -FoX- ja Rotax.
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 20:34:31 vasta tsitaadiga

Kirjutaks ka mõne sõna siis:
1.kvali - kart nr 3, juttude järgi 1 paremini liikuvaid karte. Ise paraku aga jäin kehvaks ja ei suutnud kardi potentsiaali ära kasutada (pidurid olid kardil kehvakesed vähemalt minu arust). Küll aga piisas sellest pääsuks A-finaali.

2. kvali - kart nr 10. Kuna keegi väga korralikke aegu sellega sõitnud ei olnud, siis oli kerge eelaimdus aga tänu suhteliselt korralikule olemasolevale ajale väga ei muretsenud kah. Kiirendus jäi nr3 kardile natuke alla ja lisaks hakkas õige pea ka tibama

Finaal - kart nr 10. Starti minnes väga midagi ei lootnud aga start õnnestus ja sain nii mõnegi kohe kohe ettepoole. Mõne ringi sain sõita 4ndal kohal ning jälgida esikolmiku võitlust ning vaikselt lootsin ka ettepoole pääsemist. Siis aga läks boksikurvis midagi valesti ja viskas kardil külje ette (videost oleks huvitav vaadata kas keegi ka kaasa aitas või oli see puhtalt enda sõiduviga). Asja tegi hullemaks see, et mõne hetke pärast maandus Tanel oma kardiga minu kardi esiotsa ja rehvide vahele ning sealt minemasaamiseks kulus omajagu aega. Uuesti liikuma saades oli sõita küll veel palju aga paraku oli sinna boksikurvi jamale kulunud liiga palju sekundeid.

Btw see oli vist esimene kord kui ma sel rajal A-finaali pääsesin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 20:36:40 vasta tsitaadiga

Boksikurvis mul läks vähe nihu jah.
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 21:20:20 vasta tsitaadiga

Alustan siis sellest, et tänan kõiki korraldajaid ning toetajaid mõnusa ürituse eest.

Kahju et kardid ikkagi väga ebavõrdsed on, aga põnev võitlus oli sellegipoolest. Esimesse kvalisse sattus kart nr.7 millest ei teadnud keegi veel mitte midagi, kohe esimesel ringil oli aru saada, et see kart ei liigu eriti jõudsalt edasi ning päris korralik rooliloks, mis oli esimestel ringidel suht "huvitav", ei lase mingit normaalset aega välja sõita. Ajaks jäi siis 44.41, mis ei olnudki nii hull kui ma oleks arvanud.
Teiseks kvaliks sain nr.4, mis oli korras kart, gaas oli sujuv ning pehme ning pidurid toimisid ka nii nagu nad peaksid. Lõppkiirus oleks võinud natukene parem olla aga kurvides ei saand gaasi eriti uljalt tallata, kuna kiirendus oli kardil ikka kuradima hea. Lõppkokkuvõttes suutsin välja sõita 43.81, mis tagas mulle A-finaali koha ja igati hea neljanda stardipositsiooni.

Niisiis A-finaal, kardiks siis sedapuhku nr. 1, mille aegu vaadates ei tundunud see kart just kõige väledam. Stardiga võib rahule jääda, sai kohe RudiTurbo-st mööda, kes jäi vist stardis natukene magama või siis see nr. 9 ei tahtnud kohe kuidagi kohapealt ära liikuda. Esimeses S-is oli tavapärane rüselus kõikide vahel, midagi hullu ei juhtunud, nii et kõik läks hästi.
Esimestel ringidel läks kohe zoomski mööda oma kiire kardiga, samas tema järel ründas tagant veel Tanel, kes sai lõpuks mööda aga mingi hetk tegi väikese avarii kellegagi boksikurvis. Samas vabandan kohe kellegi ees kellele ma boksikurvis suhteliselt tugevalt tagant sisse sõitsin icon_redface.gif
Tänu sellele, et Tuutu hoidis v1king-it oma selja taga, suutsin ma neile järele jõuda ning võitlusesse sekkuda. Tänu nende omavahelisele madistamisele kaotasid nad esimeses S-s kiirust ning sirgel suutsin ma nende vahelt läbi sõita. Ning siis puukompleksi sisse pidurdades jätsin lollilt v1king-ile ukse lahti ja loomulikult ta kasutas seda võimalust. Sirgele jõudsime v1king-iga kõrvuti ja tänu meie võitlusele sai ka Tuutu mulle kõrvale. Nii me siis sõitsime, loomulikult ei andnud mitte keegi järgi, aga kuna paremal ääres oli lomp, millest v1king läbi sõitis, kaotas ta kurvi sisse keerates juhvitase ning lendas kummidesse. Me Tuutu-ga pääsesime sellest puhtalt, loodetavasti ei saanud v1king väga viga. Boksikurvi jõudes oli Tuutu seespool ja mul ei jäänd midagi muud üle kui ta ette lasta.
Edasi kulges sõit rahulikult, mina üritasin kohta parandada Tuutu vastu ning tema kattis kõik põhikurvid ilusti ära ning ma olin sunnitud ootama oma võimalust, kuna endal ei olnud kart piisavalt nobe, et sirgel talle kõrvale saada.
Üks hetk avastasin, et tagant tuleb keegi vägagi kiiresti lähemale, hiljem sain teada et see oli mart352, kes sõitis välja ka võistluse kiireima aja, nii et pidin hoopis enda seljatagust jälgima hakkama. Nii oligi olukord kus ise üritasin mööda sõita ning samas pidin ka koguaeg katma, et minust mööda ei sõidetaks. Osades kurvides suutsin väikse vahe tekitada tagumisega aga sirgel hingas ta kohe jälle kuklasse. Niisiis Tuutu jätkas oma vigadeta sõitu ning oivalist blokeerimist ning ise tegin mida suutsin, et endast silmnähtavalt kiiremat seljataga hoida. Sain küll viimastel ringidel veel Tuutu -le lähedale aga kahjuks mööda mitte. Nii me siis ka lõpetasime ning teise järjestikuse kolmada kohaga olin ma vägagi rahul. Sõit oli ikka mõnusalt pingeline ja põnev.


Veelkordsed tänud korraldajatele selle põneva ürituse korraldamise eest icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 14.06.2010 22:07:55 vasta tsitaadiga

See nr.9 kart millega RudiTurbo finaalis sõitis oligi täielik pask. Nii kiirendusel kui lõppkiirusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 14.06.2010 22:50:56 vasta tsitaadiga

Jagaks ka natuke muljeid.
Esimeses kvalis võtsin loosiga kardi nr 13. Polnud ei kõige nürim ega kõige teravam pliiats pühapäevases kriidikarbis, küll aga oli tunda, et kaldub pigem sinna nüride osakonna poole. Lisaks olin ise liiga ettevaatlik nende väheste loikude suhtes, mis rajal veel olid, sõitsin selgelt liiga ettevaatlikult. Sõidu lõppedes aega nähes oli see muidugi veel kehvem, kui arvasin - napilt alla 45 sekundi.
Teises kvalis võtsin esimese hooga loosiga, üllatus-üllatus, jälle kardi nr 13. Kui kõik teised olid samuti loosi ära võtnud, tuletas keegi lahke hing meelde, et sama kardiga ei pea mõlemat kvali sõitma, võib uuesti loosi võtta. Kuna aga loosida polnud enam midagi, sain selle kardi, mis üle oli. Ning üle oli, üllatus-üllatus, kart nr 9. icon_cool.gif Tolle kardi sõiduomadusi on siin juba omajagu kommenteeritud. Lisaks vaid nii palju, et arvatavasti kaldusid tolle kardi poliitilised vaated kuhugi Reformierakonna kanti, sest vasakule ei tahtnud ta kohe kuidagi keerata. Ühesõnaga sõidu lõppedes aegu nähes ei olnud ma ausalt öeldes grammi võrragi üllatunud. Õnneks tagas esimese sõidu aeg koha B-finaalis.
Mis siis ikka, mõtlesin, üritan siis sealgi maksimaalselt punkte koguda. Kahjuks oli Fortuunal tol hetkel eriti peene huumori peale hammas hakkamas. Sest loosikupongi teist pidi keerates nägin seal, vabandage korduvat väljendit, aga siiski üllatus-üllatus, nr 9-t. Tuleb tunnistada, et see oli juba otsapidi naljakas. Väiksemat otsa küll. Suurema otsa ehk pead kasutades oli selge, et kõik oli selge. Ja just nii läkski. Kõigele lisaks magasin stardi natuke maha, mis ainult hõlbustas minu positsiooni tähistava numbri suurenemist võrdväärses tempos Kreeka riigivõla kasvuga. Esimestel ringidel hoidis mind siiski pildis üldine omavaheline pusklemine, mille käigus suutsin isegi paar korda positsiooni parandada. Aga kõik see oli muidugi ajutine, õige pea olin viimane ning sinna ma sõidu lõpuni ka jäin. Isegi konkurentide tagatulesid ei näinud kaugenemas, neid ju hobikatel pole. Külla aga avastasin üks hetk, et kõigi eelduste kohaselt saan enne finišit The Stigilt ringiga pähe. See au sai mulle osaks pirueti saatel boksikurvis. Et aga just algas Itaalia-Paraguai 2. poolaeg, ütlen veel vaid üht - nii see sõit läbi saigi, õnneks. Eks järgmine kord üritan paremini.

Tegin puhtalt oma lõbuks natuke statistikat, siin on kartide kaupa parimate aegade keskmised:
1 - 45.15
2 - 43.48
3 - 44.20
4 - 44.21
6 - 44.04
7 - 45.23
8 - 44.71
9 - 46.41
10 - 45.05
13 - 45.28
14 - 44.52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.06.2010 23:06:41 vasta tsitaadiga

Sorry jah ... aga no sellist sõitu nagu ma pühapäeval tegin ja muidugi suur tänu kartidele ... peale seda tulebki silmad häbi täis vaikselt põõsastevahele märkamatult kaduda ... icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 15.06.2010 00:23:08 vasta tsitaadiga

Sättisin ka kartide ajad ritta millega oli au sõita. Riivoga kuidagi lähestikku ja ka rajal tegime müksu.
Kart 9
45.337 RudiTurbo
45.650 Riivo77
45.81  fg
45.94  Riivo77
47.80  Viilutaja
47.93  naaskel

Kart 13
44.211 Tuutu   
44.80  Aeron   
44.802 fg   
44.90  Riivo77   
45.27  fg
46.48  Pasktolmleja   
46.48  Fox   
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 15.06.2010 09:37:43 vasta tsitaadiga

A-finaal
vol1
Spoiler Spoiler Spoiler

6:20 algab see koht siis kus siis Tuutu, Hessu ja vik1ng kolmekesi kurvist välja tulevad vik1ng veelombist läbi sõidab

vol2
Spoiler Spoiler Spoiler

Finišit kahjuks pole peale jäänud.


B-finaali proovin täna õhtul kokku panna.

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 10:09:18 vasta tsitaadiga

Krt, just 5-ndal minutil, kus vik1ng üritab möödasõitu boksikurvis, sõitsin seal taga rehvidesse ja jäin kinni - aga kahjuks pole seda video peal icon_sad.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 10:15:03 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Krt, just 5-ndal minutil, kus vik1ng üritab möödasõitu boksikurvis, sõitsin seal taga rehvidesse ja jäin kinni - aga kahjuks pole seda video peal icon_sad.gif


Pole nehh, ma ka just seda näha tahtsin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.06.2010 10:17:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Boksikurvis sain mööda Hessust ja kohe samal ringil vik1ngi veast ovaalis nii temast kui Tuutust. Liiga hea oleks loota, et see kellelgi videosse jäi.

On pisut lootust, et tagakurvi möödasõit siiski jäi peale.
Mardi videos algab see koht umbes 2.23 ja kaadris seisab Riivo, käes Taneli aparaat objektiiviga õiges suunas. thumbs_up.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 10:36:08 vasta tsitaadiga

Siia hakkavad videoklipid tulema, tõenäoliselt paari tunni jooksul jõuavad kohale

EDIT: start olemas, aga konverteeritakse veel kvaliteetsemaks ->


Link


Link


Link


Link


Ülejäänud klipid tulevad: http://www.youtube.com/ironmane34

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 15.06.2010 10:49:37, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 10:37:15 vasta tsitaadiga

Viimases klipis on näha, et hädasti oleks vaja need keset rada olevad reklaamistendid eemaldada, et näeks boksikurvis toimuvat.
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, V-etapp, FK Keskus, 13.juuni mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.