Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  EMT mahupiiranguteta mobiilne internet on tegelikult mahupiiranguga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 18.02.2011 22:54:40 vasta tsitaadiga

Kooslus Elisa uusima kiibiga sim + E1752 Huaweilt + D-Link DIR-320 ei tööta koos, muude modemite kohta puudub info aga soovijatele uurin kogu teadaoleva info välja ja edastan PS kaudu, kellel soovi siis paluks sooviavaldus PS kaudu PUNKT See lõpetab ka selleteemalise OT!

Üldiselt ootaks jah mingeid sanktsioone/trahve EMT suhte nüüd nädala esimese päeva jooksul thumbs_up.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.02.2011 00:19:33 vasta tsitaadiga

Edit: Olen D-linki kodukal ja siin on kirjas, et: "D-link ei garanteeri ruuteri yhilduvust k6ikide HSDPA ja UTMS adapteritega" ja nimekirjast on n2ha, et minu HUAWEI modemitest sobib ainult E220.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 19.02.2011 00:27:44 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Edit: Olen D-linki kodukal ja siin on kirjas, et: "D-link ei garanteeri ruuteri yhilduvust k6ikide HSDPA ja UTMS adapteritega" ja nimekirjast on n2ha, et minu HUAWEI modemitest sobib ainult E220.

Postitatud mobile device


No krt icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Mul kodus hetkel E1752 ja EMT kaart sees, üle sellise koosluse kasutan netti juba u. 1 aasta. Mida krdit sa siin sonid icon_question.gif Ning selle firmware mille kirja panin dokumentatsioonis on kirjas et toetab u. 20 modemit, teistehulgas ka 169 isendit icon_exclaim.gif Olen juba pea terve selle aasta olnud ka D-Link testija ning seega tean rohkem sellest ruuterist kui sina vast kunagi teadma saadki thumbs_up.gif Kirjas on pahatihti paljuski erinevam kui reaalselt olev, ennegi tõestanud niimõnelegi sinusugusele kirjadele vastupidist icon_idea.gif Seega aitab juba sellest OT mulast ja jääme nüüd teemasse, edasine vaidlus kas eraldi teemas või PS kaudu. Edasise siin teemas jätkuva OT puhul peab laskma modedel/adminnidel kord jalule seada icon_exclaim.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 19.02.2011 00:41:28 vasta tsitaadiga

külaline kirjutas:
Kas jutt käib mahu või kiirusepiirangust ?
Mahupiirangust. Kiireusepiirangud on arvuliset välja toodud ja pakettidesse jaotatud.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.02.2011 00:41:31 vasta tsitaadiga

Edit2: Kylastasin ka A-Linki kodukat, k6ikdele mu Huawei modemitele on toetus olemas, nii E169, E220, kui E1752-le.
PS: Ma muidu seda inffi ei otsiks niiv2ga, aga kuna on vaja modemit, mis so"o"ks k6iki mu modemite mudeleid, siis seet6ttu seda infot taga otsin.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 19.02.2011 11:14:37 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Edit2: Kylastasin ka A-Linki kodukat, k6ikdele mu Huawei modemitele on toetus olemas, nii E169, E220, kui E1752-le.
PS: Ma muidu seda inffi ei otsiks niiv2ga, aga kuna on vaja modemit, mis so"o"ks k6iki mu modemite mudeleid, siis seet6ttu seda infot taga otsin.

Postitatud mobile device


No ole nüüd juba nii hea ja saa aru et isegi viimase täisversiooni firmwarega ei tööta E1752 probleemideta ja tee palun omale selgeks et OLEN PÕHIMÕTTELISELT D-LINKI AMETLIK TESTIJA! Kas seda on tõesti nii palju tahetud? Ise kasutan uusimat beta versiooni ja ka sellel esineb veel ridamisi probleeme! Samas on nagu naljakas et algul oli EMT just see kes tahtis need 2 isendit kokku tööle saada aga siis kui mina programmi sisse astusin, oli EMT poolt tagasiside puudu juba paar kuud. Ei tea kas juba siis oli neil see jama piirangutega mängima hakata plaanis. See kõik oli vast jaanuar-veebruar 2010. Kusjuures ei imestaks kui sellise kliendi nöökimise plaan neil juba siis tulevikuplaanides thumbs_up.gif

Seega karistused, karistused, karistused. Seda rahvas nõuab thumbs_up.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martparve
HV vaatleja
martparve

liitunud: 22.06.2005




sõnum 19.02.2011 23:33:11 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Edit2: Kylastasin ka A-Linki kodukat, k6ikdele mu Huawei modemitele on toetus olemas, nii E169, E220, kui E1752-le.
PS: Ma muidu seda inffi ei otsiks niiv2ga, aga kuna on vaja modemit, mis so"o"ks k6iki mu modemite mudeleid, siis seet6ttu seda infot taga otsin.

Postitatud mobile device


No ole nüüd juba nii hea ja saa aru et isegi viimase täisversiooni firmwarega ei tööta E1752 probleemideta ja tee palun omale selgeks et OLEN PÕHIMÕTTELISELT D-LINKI AMETLIK TESTIJA! Kas seda on tõesti nii palju tahetud? Ise kasutan uusimat beta versiooni ja ka sellel esineb veel ridamisi probleeme! Samas on nagu naljakas et algul oli EMT just see kes tahtis need 2 isendit kokku tööle saada aga siis kui mina programmi sisse astusin, oli EMT poolt tagasiside puudu juba paar kuud. Ei tea kas juba siis oli neil see jama piirangutega mängima hakata plaanis. See kõik oli vast jaanuar-veebruar 2010. Kusjuures ei imestaks kui sellise kliendi nöökimise plaan neil juba siis tulevikuplaanides thumbs_up.gif

Seega karistused, karistused, karistused. Seda rahvas nõuab thumbs_up.gif


MazdaGTI, kui sul leidub hetk aega, siis palun tee selle D-Linki asja kohta kohta uus teema, seleta probleemi olemus lahti ning share linki.
beer_yum.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 21.02.2011 09:09:49 vasta tsitaadiga

http://www.epl.ee/artikkel/593035

tundub et EMT võttis lõpuks mõistuse pähe,tuleb vist XL peale üle minna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.02.2011 10:21:44 vasta tsitaadiga

Meil siin teemade pealkirjad nagu Delfis juba icon_lol.gif
Piirang on kõigil nagunii ja varsti veel hullem...nüüd ühte materdada, kellel rohkem kasutajaid ilmselt piir hetkel ka käega katsutavam on kuidagi mõttetu - et jookseme kõik Elisasse. See tasuta 2 kuud elisa piiramatut internetti tegi juba tuntavat kahju - nett jäi teatud piirkondades väga teoks.
HV peaks vähemalt artiklite osas püüdlema neutraalsusele, eriti kui räägitav poolik tõde.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 21.02.2011 11:31:45 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
http://www.epl.ee/artikkel/593035

tundub et EMT võttis lõpuks mõistuse pähe,tuleb vist XL peale üle minna thumbs_up.gif


Njah, siis kaob mõte ära mul oma väikest test-jooksu teha. 15GB on mulle küll ja küll thumbs_up.gif Aga EMT oleks võinud sellisest lahendusest ALUSTADA mitte LÕPETADA. Oleks hunnik halba PRi olemata jäänud. Huvitav, kas 4G jääb endiselt oma mõistliku kasutuse printsiibi juurde....

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 21.02.2011 12:14:46 vasta tsitaadiga

Kirjutatud oli et mahupiirang puudub 3,5G XL paketil ning 4G puhul icon_rolleyes.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 21.02.2011 13:50:06 vasta tsitaadiga

mazdagti, Minu viga, ma ei saa aru, kuidas ma sellest üle lugesin. Aitäh. beer_yum.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 21.02.2011 14:34:22 vasta tsitaadiga

Hea, et ikka midagi meedia ja tarbijate surve abil mõistlikumas suunas lõpuks liigub. Parem hilja kui mitte kunagi. thumbs_up.gif Nüüd tuleks testida seda XL paketti ja sellele täiega kuuma anda vaatamaks, kas see ka tegelikult piiramata on.. icon_cool.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.02.2011 14:40:13 vasta tsitaadiga

läks pool aastakest mis ta läks, aga lõpuks sai asja ning mahupiiranguta paketi piiriks on 15gb nagu septembris/oktoobris juba teada sai. Nüüd on vähemalt asjad selged. Kuigi jah, oleks nad kohe sellega niimoodi välja tulnud, poleks negatiivset vastujaka tulnudki, samas, poleks siis saanud ju valereklaami teha ja reklaamida seda kui piiramatut. Eks igaüks ise teab, mis mille üles kaalub. Nüüd asjad selged ja probleeme pole.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 22.02.2011 15:12:16 vasta tsitaadiga

Siin eespool mainiti et Elisa MINT'l puudub mahupiirang. Tuttav kasutas seda torrentiga Tallinna kesklinnas ja peale 60Gb täitumist tõmmati torrent pordid koomale, enam üle 2kb/s kiirus ei kasva. Muidugi loogiline, et pulk ei ole torrentile sobiv, aga piirangud ikkagi olemas.

Ise muretsesin just enne EMT avaldust, et 15Gb mahupiirang pulga ja nüüd istun siin 2,5nädalat kasutanud ja 10Gb täis. Õnneks on artiklis öeldud, et 15Gb absoluutne miinimumpiir, millega võidakse kiirusepiirang peale panna, aga ei pruugita.

Üldiselt EMT'ga rahul, töötab igalpool, aga mõnikord läheb veits aega, et kiirus kaasa tuleks.

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 22.02.2011 17:42:53 vasta tsitaadiga

kaspir kirjutas:
Siin eespool mainiti et Elisa MINT'l puudub mahupiirang. Tuttav kasutas seda torrentiga Tallinna kesklinnas ja peale 60Gb täitumist tõmmati torrent pordid koomale, enam üle 2kb/s kiirus ei kasva. Muidugi loogiline, et pulk ei ole torrentile sobiv, aga piirangud ikkagi olemas.

Ise muretsesin just enne EMT avaldust, et 15Gb mahupiirang pulga ja nüüd istun siin 2,5nädalat kasutanud ja 10Gb täis. Õnneks on artiklis öeldud, et 15Gb absoluutne miinimumpiir, millega võidakse kiirusepiirang peale panna, aga ei pruugita.

Üldiselt EMT'ga rahul, töötab igalpool, aga mõnikord läheb veits aega, et kiirus kaasa tuleks.


Mündiga 60gb+ liikluse puhul
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2011 08:20:58 vasta tsitaadiga

krt seda, et EMT on ülemüüdud näitab ilmekalt tänahomikune kiirusetest riigipühal.
Viimasel ajal on samass kohas max DL1 mega ja UL vaid 0.1 thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 28.02.2011 17:34:14 vasta tsitaadiga

Nüüd siis meie pere näol taas üks klient vähem, kusjuures neiuke kukkus infotelefonil veel õigustama jne. Emt jahumisi icon_eek.gif Aga hüvasti EMT nett ja tere tulemast Mint thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2011 18:04:07 vasta tsitaadiga

omal ka plaan orjalepingu lõppemisel kahe nädala pärast kolida, veel ei ole otsustanud, kas Tele2 või Elisa. icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 28.02.2011 18:35:12 vasta tsitaadiga

kaspir kirjutas:
Siin eespool mainiti et Elisa MINT'l puudub mahupiirang. Tuttav kasutas seda torrentiga Tallinna kesklinnas ja peale 60Gb täitumist tõmmati torrent pordid koomale
väga tark tegu sideoperaatori poolt. Kesklinn on nii tiheda sideliiklusega, et seal ei tohiks üldse mingeid torrenteid tirida lasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 03.03.2011 20:43:09 vasta tsitaadiga

Uhke XL paketti omanik nüüdsest,saab siis näha kui piiramatu on piiramatu seekord EMT jaoks!

Paneb vaikselt miskit tiksuma icon_biggrin.gif eks näis kas ja kuna kraanid kinni keeratakse.


hetkel 15GB täis,kiirust piiratud ei ole,tundub et XL on tõesti piiramatu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 03.03.2011 20:52:01 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
hetkel 15GB täis,kiirust piiratud ei ole,tundub et XL on tõesti piiramatu


Ära hõiska enne homset, neil käibki kõik üldjuhul päev hiljem icon_idea.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2011 20:52:36 vasta tsitaadiga

Sai ka eile sugulasele võetud see XL pakett... Mitu korda enne allkirjastamist küsisin, et kas ikka on piiramatu... Alati sain vastuseks jah...
Eks näis.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2011 21:00:13 vasta tsitaadiga

See "kas on piiramatu?" küsimus on suht jama. Sellele ajavad muidugi vastuseks et jah on on.

Aga vot õige oleks küsida kas 800GB andmemahtu kuus on normaalne ja ega sellega kiirust ei piirata icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 03.03.2011 21:20:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
omal ka plaan orjalepingu lõppemisel kahe nädala pärast kolida, veel ei ole otsustanud, kas Tele2 või Elisa. icon_neutral.gif


Küsinud tutavatelt, kellel Mint ja liiguvad Eesti peal ringi, siis nemad Minti tuttavale ei soovita.
Vestlus siis järgmine
"Kas Mint töötab siis igalpool? Või on mõni koht mis ei võta ühendust?"
"Seda nüüd ei saa just öelda. See töötabki ainult mõnes kohas."


EMT jutu jätkuks, et mul tõmmati 15,2Gb pealt kraanid kinni. Statistika järgi 13,4Gb ja siis pärides, et kuidas asja täpsemaks saada või mingit teavitust näiteks 14Gb täitumisel saadeti pikalt. Aga vähemalt ilma netita pole istunud. Terved marsuudid Tallinn-Tartu ja Tallinn-Hiiumaa terves pikkuses leviga kaetud ja nuriseda polnud vaja.

_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  EMT mahupiiranguteta mobiilne internet on tegelikult mahupiiranguga mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.