Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA 7200 arvamused (head ja halvad küljed) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 01.08.2004 13:03:54 NOKIA 7200 arvamused (head ja halvad küljed) vasta tsitaadiga

link :: 7200

Kellel on ja kes on juba proovinud siis andke aga teada millega tegu on. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 02.08.2004 11:37:35 vasta tsitaadiga

hehe.... tundub et kellelgi polegi sellist marki telefoni icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2004 23:04:52 vasta tsitaadiga

Nju paljud ei osta telefoni tema välimuse pärast aga see kõik on väike asi arvestades seda, et telefoni hind on ju mäekõrgune. Pealegi kõige suurem miinus mis inimesi peletab on see, et IKKA VEEL ei tea küll kui kaua mõtleb nokia toota 4096 värvi displayga telefone, mille aeg (display värvide arv) eduhetk oli 2 aastat tagasi. Nüüd ruulib Samsung oma odavate 56000 värvi displaydega (hinnaskaala 2500-5000 kr) või siis 6600 kr maksev d410 oma 256000 värvi displayga. Miks peaksin siis valmina 4096 värvi display ja "mannetud" 4 heliga polytonesid, kui saan sama raha eest Samsung D410 ja 256000 color display, 2 akut, handsfee, 3 aastat garantiid ja suurepärased 40 erineva instrumendiga supertelefoni.
Iseenesest meeldib mulle Nokia aga kas pean selle eest maksama nii kõrget hinda? Vaevalt...
Vabandan kasutaja ees, kuid kui tahtsid arvamust, siis selline see minu hinnang antud telefonile on. Olen kasutanud mõlemat telefoni päeva ja tean, mida räägin.
Ahjaa küsiks veel seda, et kas sinu isendil ka see "7 korda heliseva ja alles siis vastava" klapi mure on? Minu proovitul oli veel nii. Kas uuem soft muutis probleemi, seda ei tea.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 03.08.2004 09:19:53 vasta tsitaadiga

Barbo20 kirjutas:
Nju paljud ei osta telefoni tema välimuse pärast aga see kõik on väike asi arvestades seda, et telefoni hind on ju mäekõrgune. Pealegi kõige suurem miinus mis inimesi peletab on see, et IKKA VEEL ei tea küll kui kaua mõtleb nokia toota 4096 värvi displayga telefone, mille aeg (display värvide arv) eduhetk oli 2 aastat tagasi. Nüüd ruulib Samsung oma odavate 56000 värvi displaydega (hinnaskaala 2500-5000 kr) või siis 6600 kr maksev d410 oma 256000 värvi displayga. Miks peaksin siis valmina 4096 värvi display ja "mannetud" 4 heliga polytonesid, kui saan sama raha eest Samsung D410 ja 256000 color display, 2 akut, handsfee, 3 aastat garantiid ja suurepärased 40 erineva instrumendiga supertelefoni.
Iseenesest meeldib mulle Nokia aga kas pean selle eest maksama nii kõrget hinda? Vaevalt...
Vabandan kasutaja ees, kuid kui tahtsid arvamust, siis selline see minu hinnang antud telefonile on. Olen kasutanud mõlemat telefoni päeva ja tean, mida räägin.
Ahjaa küsiks veel seda, et kas sinu isendil ka see "7 korda heliseva ja alles siis vastava" klapi mure on? Minu proovitul oli veel nii. Kas uuem soft muutis probleemi, seda ei tea.



Sellepärast küsin sellist informatsiooni telefoni kohta, et vb on plaanis isegi selline isend osta, aga kindel ei ole. Mulle hakkasid meeldima klapiga telefonid icon_biggrin.gif
Teema pealkiri on just mõeldud selleks et kellel on et see siis kirjutab telefoni omadustest ja plussidest/miinustest.
------------------

Ootan veel kirjutisi kui kellelgi on juba kogemusi antud telefoni kasutamisel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 03.08.2004 17:32:08 vasta tsitaadiga

shizny, klapid meeldivad - tore. Nokia klapid ei ole telefonid icon_lol.gif
Usu mind, sõnad "klapiga telefon" ja "Nokia" välistavad teineteist. Vähemalt hetkel.
Fakt, et Nokial on hetkel müügil ainult ÜKS klapptelefon (neid tuleb kohe-kohe juurde, kuid ikkagi), peaks juba midagi näitama.
7200 on täielik nurisünnitis, midagi, mida Nokia sepad hüperkiirusega tootmisesse paskasid, kuna ka nemad said LÕPUKS (põhjamaa mehed, mis teha) aru, et nn. clamshell-tüüpi (täisklapp) telefonide populaarsus kasvab väga kiiresti.
7200 on ilus mänguasi, selleks ta jääbki. Kui tahad heade omadustega clammi, vaata nt SE Z600, Motorola V300 või Samsung E700 poole, ka eelnimetatud Samsung D410 on hea valik, kui disain meeldib (mulle ei meeldi icon_razz.gif ).
Samas, odavamalt saab Siemens CF62 ja SE Z200.

Nokiale eelistaksin ma kõiki neid, mida ma siin üleval mainisin.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2004 21:35:59 vasta tsitaadiga

Samsung E 700 on tootmisest maas, niiet selle asemele on kohe pakkuda tene sõsarmudel ja ikka tükimaad parem, E 710, ehk siis pildistav, filmiv jne riistapuu ja sama hinnaeest. Tase föön on.
Mina niiväga seda sie CF 62 ei soovitaks, välimus on suht legojuppidest kokku pandud telefoni meenutav, muidu omadused on normid aga Siemens enda keeruka menüüga icon_biggrin.gif
Nokia las veel mõtleb 3 korda järele kas on ikka mõtet kohe tootma hakata, kui nõudlust on, iga kingsepp jäägu oma liistude juurde.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 04.08.2004 08:47:20 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
shizny, klapid meeldivad - tore. Nokia klapid ei ole telefonid icon_lol.gif
Usu mind, sõnad "klapiga telefon" ja "Nokia" välistavad teineteist. Vähemalt hetkel.
Fakt, et Nokial on hetkel müügil ainult ÜKS klapptelefon (neid tuleb kohe-kohe juurde, kuid ikkagi), peaks juba midagi näitama.
7200 on täielik nurisünnitis, midagi, mida Nokia sepad hüperkiirusega tootmisesse paskasid, kuna ka nemad said LÕPUKS (põhjamaa mehed, mis teha) aru, et nn. clamshell-tüüpi (täisklapp) telefonide populaarsus kasvab väga kiiresti.
7200 on ilus mänguasi, selleks ta jääbki. Kui tahad heade omadustega clammi, vaata nt SE Z600, Motorola V300 või Samsung E700 poole, ka eelnimetatud Samsung D410 on hea valik, kui disain meeldib (mulle ei meeldi icon_razz.gif ).
Samas, odavamalt saab Siemens CF62 ja SE Z200.

Nokiale eelistaksin ma kõiki neid, mida ma siin üleval mainisin.


selge, eks peab siis veel mõtlema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 04.08.2004 08:51:25 vasta tsitaadiga

Barbo20 kirjutas:
Samsung E 700 on tootmisest maas, niiet selle asemele on kohe pakkuda tene sõsarmudel ja ikka tükimaad parem, E 710, ehk siis pildistav, filmiv jne riistapuu ja sama hinnaeest. Tase föön on.
Mina niiväga seda sie CF 62 ei soovitaks, välimus on suht legojuppidest kokku pandud telefoni meenutav, muidu omadused on normid aga Siemens enda keeruka menüüga icon_biggrin.gif
Nokia las veel mõtleb 3 korda järele kas on ikka mõtet kohe tootma hakata, kui nõudlust on, iga kingsepp jäägu oma liistude juurde.



Siemens CF62 kohta ma midagi paha ei ütleks, mu ühel sugulasel on see telefon ja tundun päris normaalne olevat - vähemalt klapiga.
Kui mööda maad lohistada ja vastu seina loopida siis muidugii on see telefonile surm.
Kui kukub vastu maad siis jah võib midagi juhtuda, aga... minu arvates normaalne telefon.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2004 10:57:21 vasta tsitaadiga

7200 on esimene telefon, mille puhul olen sim-kaardi pesa asukohta manuaalist järele vaadanud icon_biggrin.gif Ka sisselülitamisnupu leidmine polnud kerge - ebanokialikult külje peal.
Tekstiilkorpused on huvitavad, kuid midagi väga imestamisväärset või vaimustavat neis pole. Tegu pole praktilise inimese telefoniga, sest praktik mõtleks kohe, kuidas seda korpust paari kuu pärast puhastada saab...
Ekraan on 65k - tubli, Nokia, tubli. Mälu võiks rohkem olla (4mb). Kui Siemens suudab vististi kõik 65-seeria telefonid 11mb mäluga varustada, siis miks jäävad kordades kallimad telefonid alla?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2004 23:27:22 vasta tsitaadiga

Barbo20 kirjutas:
Pealegi kõige suurem miinus mis inimesi peletab on see, et IKKA VEEL ei tea küll kui kaua mõtleb nokia toota 4096 värvi displayga telefone, mille aeg (display värvide arv) eduhetk oli 2 aastat tagasi. Nüüd ruulib Samsung oma odavate 56000 värvi displaydega (hinnaskaala 2500-5000 kr)

täpsustaks et samsungidel ja muudel telefonidel on 56k asemel ikka 65k värve ja nokiatel on juba nii mõnigi mudel 65k värvidega icon_smile.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 22.11.2004 00:10:55 vasta tsitaadiga

Caveman vist hindab jälle piltide pealt. Klapil pole midagi viga.Sain seda telefoni kasutada pool päeva. Häiris ekraani väike suurus. Aga ikkagi moetelefon, ei peagi igal vennal käes olema. Nokia ei lootnud alguses isegi 7210-t palju myya aga läks vastupidi , osteti prognoositust mitu korda rohkem icon_biggrin.gif Hind ka ysna kr6be jah aga igati seff näeb see välja.



PS: to Caveman, ekraan on 65k-ne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 22.11.2004 19:38:54 vasta tsitaadiga

eXpanium kirjutas:
Caveman vist hindab jälle piltide pealt. Klapil pole midagi viga.

Vaidlen vastu. Mõlemad 7200'd, mida ma n.ö testinud olen (tuttavate omad, sain paar tundi mässata), on täpselt sama probleem: telefon heliseb, avan klapi ja.... telefon heliseb veel paar sekundit, kuni otsustab kõne vastu võtta.
Selle põhjal, mida ma lugenud olen, ei olnud need kaks telefoni erandid.
Ja mis tähendab jälle? Näita mulle teemat, kus ma olen piltide pealt telefoni hukka mõistnud (välimus ei lähe arvesse, see on maitse asi).

eXpanium kirjutas:
PS: to Caveman, ekraan on 65k-ne icon_rolleyes.gif

On jah, mis siis? Kas ma olen vastupidist väitnud?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 22.11.2004 19:42:43 vasta tsitaadiga

my bad icon_redface.gif @ PS


Ma ei tea, see 7200 mida ma testisin vastas kohe k6nele,ilmselt softis asi
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 22.11.2004 19:48:30 vasta tsitaadiga

No harm done. icon_smile.gif

Vb tõesti oli asi softis, see post on mul juba piisavalt vana ka, äkki nüüd on asi korda aetud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaspar_L
Kreisi kasutaja
Kaspar_L

liitunud: 09.11.2004




sõnum 23.11.2004 23:23:54 vasta tsitaadiga

nii rääkisin ühele sõbrale et mul 5100l on roheline triip ekraanil ta ütles selle peale et 7200 il on ka siuke gay display aga ta ei teadnud kas see on softi viga või ei
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 23.11.2004 23:47:39 vasta tsitaadiga

lox kirjutas:
nii rääkisin ühele sõbrale et mul 5100l on roheline triip ekraanil ta ütles selle peale et 7200 il on ka siuke gay display aga ta ei teadnud kas see on softi viga või ei


5100 -del oli see softist

Muutis Caveman.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturR
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2004




sõnum 14.02.2005 20:11:53 vasta tsitaadiga

Mul oli see telefon ja igati rahul, kui oleks displey suurem olnud siis oleks ka alles jätnud. Menyy on lihtne ja suht mugav.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2005 21:02:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaidlen vastu. Mõlemad 7200'd, mida ma n.ö testinud olen (tuttavate omad, sain paar tundi mässata), on täpselt sama probleem: telefon heliseb, avan klapi ja.... telefon heliseb veel paar sekundit, kuni otsustab kõne vastu võtta.
Selle põhjal, mida ma lugenud olen, ei olnud need kaks telefoni erandid.

siin on sinule vastus
Does opening the fold automatically answer the call?

When the fold is closed and there is an incoming call, the call can be answered by opening the fold. There is a timeout before the call is answered so that you can, for example, reject the call.

http://www.nokia.com/support/tutorials/7200/english/mini_display.html

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 15.02.2005 10:51:33 vasta tsitaadiga

jätkaks teemat teise nokia mudeli 6170-ga. häirib selline asi, et peale klapi avamist heliseb telefon veel 1,5 sek. kasutusjuhendit lugedes leidsin sellise lause "kui klapp on suletud, avage kõne vastuvõtmiseks telefoni klapp.kui soovite kõnest keelduda, avage klapp ja pange ta 1,5 sek jooksul kinni." kas see tähendab et asi pole softis vaid nokia inseneride suurleiutises ja peabki nii olema?????
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2005 15:49:16 vasta tsitaadiga

supsu, kui sa nii lugesid, siis jah. oleks võinu eelpool nimetatud postitust luegda ja lingil klõpsata.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 15.02.2005 18:23:14 vasta tsitaadiga

Uskumatu, see on nende poolt nüüd küll täielik idiootsus. Kui kõne ära on vaja keelata, ehitagu selle jaoks välja eraldi nupp või midagi.

Samas, mul tekib küsimus, et millist telefoni yellowboost kasutas?
yellowboost kirjutas:
Ma ei tea, see 7200 mida ma testisin vastas kohe k6nele,ilmselt softis asi
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003




sõnum 16.02.2005 14:28:45 vasta tsitaadiga

kas telefonil ikka 2 kõrvaklappi?mitte nii nagu 3200
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 16.02.2005 15:57:20 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:


Samas, mul tekib küsimus, et millist telefoni yellowboost kasutas?
yellowboost kirjutas:
Ma ei tea, see 7200 mida ma testisin vastas kohe k6nele,ilmselt softis asi


7200, klapp lahti ja kohe mölisema icon_rolleyes.gif

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003




sõnum 17.02.2005 01:13:51 vasta tsitaadiga

keegi teab kas kuskil tele2es on seda alles ka? helistasin sinna aga öeldi et laos pole, aga äkki kuskil esinduses? ega nad täpselt ei tea ka midagi, ennemgi puusse pand
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2005 22:47:08 vasta tsitaadiga

niih, nüüd läks tele2 see telefon odavamaks ja tahtsin siit küsida, et kas on mõtet osta seda telefoni või ei?
kas sellel mp3 on?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA 7200 arvamused (head ja halvad küljed) mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.