Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  HP LaserJet 1020 USB 2.0 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 04.01.2006 00:16:01 HP LaserJet 1020 USB 2.0 vasta tsitaadiga

link :: HP LaserJet 1020 USB 2.0


USB 2.0, 14ppm, 2MB, 1200dpi, A4 (LaserJet 1010 järglane)
Kirjutan neile, kes ka seda printerit osta soovivad.

Tahtsin alguses printeri Tartu K-salongist osta, aga siis peale 2 külastamist nende seas jõudis mulle kohale, et kogu ketil on täna inventuur. Astusin niisama huvi pärast küüni Ordisse sisse, tegin hinnapäringu firmast, mille ma juba unustanud olin Ja minu üllatuseks tehti mulle Vabariigi parim pakkumine (tutvusteta ostes) ja mis põhiline: kaup kohe kätte. Anti aasta garantiid kah. Sain 1 575.00 kr (+15.- juhe) hinnaga. Niiet kõik Ordidesse!

Proovisin ära. Kasutusjuhend mulle väga meeldis- 8 lakoonilist pilti ja see oligi kõik (thumbs_up.gif thumbs_up.gif) Mitte nagu siis, kui ma mingi kaamera ostsin ja 150lk pikkuse manuaali kaasa sain.
Aga printer on ka väga lihtne. Esmalt kassett sisse. Peale kaablite ühendamist näitas XP kohe, et leitud printer, siiski ise tuvastada ei suutnud. Piisas kaasas olnud plaadi sisestamisest ja 3xOK ning oligi töövalmis. Esimene leht kohe korraliku kvaliteediga, mitte heledam või tahmane. Kõik kokku max 5 min.
Kui eelnevalt printer sees, siis esimene leht ajab ennast nagu lubatud 10 sekiga väja. Vastasel juhul soojendab printer end peale sisselülitamist max 10 sek, enne kui on töövalmis ja sellele lisandub siis 10 sek printimine.
Siiani olen märganud ühte päris tõsist puudust. Nimelt on sellel printeril nuppudega kokku hoitud (peale taga oleva I/O lüliti muid ei ole) ja puudub RESET nupp. Ühesõnaga, kui paber otsa saab vms, siis peab tagant lülitama või siis printeri luugi hetkeks lahti kakkuma. Paraku on mul eelnevate printerite luukidega kehvad kogemused ning ei oska öelda, kas sellel niimoodi pikalt vastu peab.
Selle DPIga on kah mingi kahtlane värk. Kõik nett täis et 1200DPI, aga karbilt saab lugeda:
* Tegelik prindikvaliteet 1200DPI
[600x600x2 punkti tolli kohta tänu HP eraldusvõime täiendamise tehnoloogiale (REt)]

Sellised "tehnoloogiad" kus HP näiteks oma seebikates 1MPx sensoriga 1,5MPx pilte teeb ei ole ennast õigustanud, seda printerit ei oska kommenteerida. Ausaltöeldes vahet märgata ei ole pisikese teksti printimisel 600 ja 1200'ga. Ja lasin ka paar 8 megapixlist fotot paberile(tavalisele), 600 tundus millegipärast vahest paremgi. Aga ma need failid lasin otse Windows Picture and Fax Wieverist välja icon_redface.gif
Muidu on suht vaikne ja ega muud ei oskagi öelda. Kui on küsimusi, andke teada julgelt.



NB: Printeriga ei ole kaasas USB juhet. Ordis maksis vastav 1,8m juhe 15.- EEK, kui aga küsisin 5m USB pikenduse järele, et printer eemale panna, oli selle hind juba üle 300 icon_sad.gif

Siin pildil siis see kahtlane 1200



Karbis printer, tooner, lühike manuaal (piltidega) ja CD
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 04.01.2006 00:40:13 vasta tsitaadiga

Kahjuks on sellised puhtalt windowsi-printerid.
Mingit sisemist keelt ta ei oma, seetõttu linux hakkama ei saa.
(Nojah, pead ma ei anna, kuna pole vaja olnud võidelda)

_________________
M:vanavara - AT-toiteplokk *(viisakas korpus kaasa)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 00:45:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kasutusjuhend mulle väga meeldis- 8 lakoonilist pilti ja see oligi kõik ( ) Mitte nagu siis, kui ma mingi kaamera ostsin ja 150lk pikkuse manuaali kaasa sain.


puhtalt nokkimise pärast - kas sulle oleks meeldinud, kui fotokaga oleks kaasnenud samamoodi kaheksapildiline lakooniline manuaal?
Printer ise on aus ja hea. Linnas töötab selline isend juba kevadest saati.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 01:29:48 vasta tsitaadiga

Kui sa selle EconoMode (Save Toner) peale lükkad, kas ta siis laseb ka selle "1200dpi" kvaliteediga printida, või paneb kohustuslikuks 600dpi ?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 04.01.2006 04:26:53 vasta tsitaadiga

Oman ka seda printerit ning olen rahul, minu vajadused rahuldab täielikult.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 04.01.2006 10:56:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui sa selle EconoMode (Save Toner) peale lükkad, kas ta siis laseb ka selle "1200dpi" kvaliteediga printida, või paneb kohustuslikuks 600dpi ?

Lubab ikka, pilt jääb lihtsalt heledam. Teksti puhul väga suurt vahet ei olegi, tähed vast jäävad veidi kergemad/kõhnemad. Muideks selle valikboxi alla jääb linnuke Print all Text as Black; saab näiteks postimehe artikli otse välja lasta, niiet kogu tekst tume jääb.

-edit-
Kolasin veel menüüdes ja leidsin selle koha:


Mine sa nüüd võta kinni, mis värk selle DPIga on, aga kellel seda numbrit ... pikenduseks tarvis ei ole, siis oma tööd teeb printer korralikult.


viimati muutis tarantel 04.01.2006 11:14:06, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 04.01.2006 10:58:34 vasta tsitaadiga

lisaksin enda poolse kommentaari
+
väga lollikindel,
sööb ideaalselt, korra trükitud paberid
-
kui printer on lahjema masina otsas kui <1G
siis ülevõrku pdfi printimine võtab aega nii u. 5 minutit
ja masina lööb väga aeglaseks
aga muidu tavliseks kontoriprinteriks 5+
tagasi üles
mesikas
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2002




sõnum 04.01.2006 11:03:56 vasta tsitaadiga

3 kuuga läks küttekeha kile katki. garantiis oli 3 nädalat. icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 12:03:07 vasta tsitaadiga

Oman kogemust nii 1010 kui 1020'ga. Mõlemad väärivad (siiani vähemalt) kiitust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noon
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 04.01.2006 12:38:52 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Kahjuks on sellised puhtalt windowsi-printerid.
Mingit sisemist keelt ta ei oma, seetõttu linux hakkama ei saa.
(Nojah, pead ma ei anna, kuna pole vaja olnud võidelda)

Mandriva 2005 LE töötab see sama printer üsnagi ilusasti. Päris vaikimisi muidugi tööle ei hakanud kuid modifitseeritud foo2zjs draiveriga (www.linuxprinting.org) hakkas funktsima küll.
Puudusteks oli see, et miski pärast minul ei suuda draiver uut firmwaret printerile automaagiliselt uppida (pidi olema mandriva probleem) ja selleks tuli skript teha ning teine viga on see, et umbes kord paari nädala jooksul või harvem printer hangub ja tahab sisse/välja lülitamist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 13:35:11 vasta tsitaadiga

... niipalju, kui endal kogemust, siis see 1020 tundub olevat 1010 nuditud versioon olenemata, mida andmed paberil näitavad. Samuti ei saa ma aru, miks krdi pärast oli vaja need 2 nuppu ära korjata, oleks siis ühegi alles jätnud nö. jätkamise nupuks. Samuti tundub 1020 nõks uimasem, kui 1010, kuid seda õnneks vaid õige vähe. Muidu on printer ikka tõsine tööloom ja siiamaani on kõik nii 1010 kui ka 1020 isegi kontoris, kus läheb nädalas pakkide viisi A4, näidanud end kui probleemivaba ja töökindla printerina. Raske uskuda, et selline röövel, nagu HP on teinud odavasse hinnaklassi nii hea printeri, mis peaks kodukasutuses küll lõputult vastu pidama ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 04.01.2006 13:42:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

niipalju, kui endal kogemust, siis see 1020 tundub olevat 1010 nuditud versioon olenemata, mida andmed paberil näitavad

Hind on samuti 400-500 odavam kui 1020'l icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 13:50:48 vasta tsitaadiga

Ise sai nädala eest sama printer K-st ostetud. Siiamaani pole viga, selle Economimode kohta ütles manuaal, et ei soovita seda eriti kasutada icon_rolleyes.gif

Palju muidu uus tahm maksaks?

Selle kaassatulnud tahmaga peaks saama nii 2000 lehte printida (juhul kui kirja protsent on 5% 100st).

Töörab ilusti probleeme pole, imo palju kasulikum osta kui mingi odav tint. Palju sa neid pilte ikka prindid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 16:07:38 vasta tsitaadiga

Kasseti täitmine 350-500 sõltuvalt pakkujast.

DigeBeni, Kui teil nädalas pakkide viisi paberit läheb, siis korra kuus lased toonerit täita? Sest see 2000lk "võimsus" ei ole just suurem asi. Vanematel HP printeritel oli ikka ca. 6000 lk limiit ...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avalikarvamus
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2003




sõnum 04.01.2006 16:50:57 vasta tsitaadiga

noon kirjutas:
Mandriva 2005 LE töötab see sama printer üsnagi ilusasti. Päris vaikimisi muidugi tööle ei hakanud kuid modifitseeritud foo2zjs draiveriga (www.linuxprinting.org) hakkas funktsima küll.

Mul töötas nii ubuntu kui mandrivaga kevadel hangitud 1010 suhteliselt installimis vaevata, kuid mõlemaga on probleem, et prindib vaid ühe lehekülje ja edasised lehed kerib tühjalt läbi masina. Peab siis proovima seda foo2zjs'i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 04.01.2006 16:56:24 vasta tsitaadiga

puhas wini printer jah... oman sellist ja kõik on kena. gnu/linux debian sarge all saab kah tööle kui just viicida rajult pusida... hangumist ei ole ette tulnud hädapärast kõlbab ka linuxile kui hea printer odavamte killast (B)

mina olen rahul. ühtlasi oli ka juhe pakis täitsa olemas... kes peaks printerit ilma juhtmeta müüma, ennekuulmatu.
tagasi üles
Deepest
HV vaatleja
Deepest

liitunud: 13.01.2003




sõnum 04.01.2006 16:57:40 vasta tsitaadiga

Anonymous kirjutas:
puhas wini printer jah... oman sellist ja kõik on kena. gnu/linux debian sarge all saab kah tööle kui just viicida rajult pusida... hangumist ei ole ette tulnud hädapärast kõlbab ka linuxile kui hea printer odavamte killast beer_yum.gif

mina olen rahul. ühtlasi oli ka juhe pakis täitsa olemas... kes peaks printerit ilma juhtmeta müüma, ennekuulmatu.


Ups... külaline ma päris pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 17:03:45 vasta tsitaadiga

Nende printerijuhtmetega üldse läbi aegade imelik teema olnud.
Oma esimese printeri ostsin 1999. aastal (Epsoni tindikas)
Siis ei olnud ka kaablit kaasas.
Läksin poodi mölisema ja sain riiulilt kaabli.
Samas, hiljem olen tõesti kuulnud, et mõnede printeritega ei peagi kaablit kaasas olema.

Ka näiteks LCD monitoride ja DVI-kaablite vahel on selline seos eksisteerinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 17:03:53 vasta tsitaadiga

mina olen küll igal pool usb-juhtmeta varianti näinud. Kust ostsid?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 17:26:59 vasta tsitaadiga

mina sain nii aru et ta ostis ise usb juhtme juurde sellele printerile.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 04.01.2006 19:01:45 vasta tsitaadiga

Hmm, no mul oli selle printeriga igatehes üks jama ja vaev, arvatavasti selle pärast, et ei sobinud too mark Hp printserveriga, jampsis nagu jaksas, sai tagasi saadetud ja paar kilo kallim versioon tellitud HP masinast..... kõik funksib suurepäraselt.
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 21:33:34 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
mina olen küll igal pool usb-juhtmeta varianti näinud. Kust ostsid?


Sama siin. Olen lahti võtnud 2 1010 ja 2 1020, ühelgi neist neljast polnud kaablit kaasas.

EDIT: Lahti võtnud siis pakendeid, mitte printereid endid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2006 21:56:17 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kasseti täitmine 350-500 sõltuvalt pakkujast.

DigeBeni, Kui teil nädalas pakkide viisi paberit läheb, siis korra kuus lased toonerit täita? Sest see 2000lk "võimsus" ei ole just suurem asi. Vanematel HP printeritel oli ikka ca. 6000 lk limiit ...

... oleneb mida printida arved, saatelehed, hinnapakkumised, töökäsud, sildid-särgid-värgid ja muu selline ei võta just palju toonerit, kuid paberit läheb küll nagu vändras saelaudu. Kasutuses on olnud need printerid juba päris mitu aastat ja ma ei mäleta, et nendega kordagi mingit probleemi oleks olnud - see loeb minu jaoks rohkem, kui suurem tooner või rohkem võimalusi. Praeguseks on nad küll oma hinna juba kuhjaga tagasi teeninud ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6ssa
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 12.01.2006 01:13:08 vasta tsitaadiga

Endal ka sama asi, siiamaani on ilusti kõik töötanud. Printinud pole väga palju. Ükskord lasin korraga 15 lehte, tegi need ilusti ära. Keegi tahab omale soodsat printerit, siis see on väga hea valik imo.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2006 13:59:50 vasta tsitaadiga

... printisin kontoris oma printeri (HP1010) SelfTest lehe välja (seda saab teha, hoides all printeri rohelist nuppu, kuni vilksatab korraks punane tuli) ja see näitab, et oma 2 aasta ja paari kuu jooksul, on välja prinditud 12316 lehte, ning printer on teadlik selle aja jooksul vaid 3-st kinni kiilunud lehest ja 2-st valesti sisse võetud lehest, kuid mina pole neist ühestki teadlik st. 0 probleemi nimet' aja jooksul icon_smile.gif ehk on kellelegi sellest infost midagi kasu icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  HP LaserJet 1020 USB 2.0 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.