Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Keelefoorum »  CCleaner eesti keelde märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 23.02.2008 00:16:33 CCleaner eesti keelde vasta tsitaadiga

Sai uljaspeaga mõeldud, et tõlgiks CCleaneri eesti keelde. Nüüd on tekkinud probleemid ja olen aru saanud, et mu tehniline inglise keel pole sugugi hea sellise töö tarvis icon_redface.gif

Kas oleks mõni targem AHV, kes aitaks tööga valmis saada?

Miks teda üldse tõlkida vaja? Sageli olen tuttavate küsimustele vastanud, milleks see ja teine asi seal programmis vajalikud on. Seega mu arvates poleks üldse paha mõte teda eestistada icon_razz.gif

Töö ei ole eriti mahukas minu arvates.

Kes ei tea, millest jutt, siis infot saab http://www.ccleaner.com/

_________________
Arbeit macht frei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 23.02.2008 00:24:32 vasta tsitaadiga

tee fail mida tõlkida ja ma usun et paljud annavad oma abistava käe.
OT:kuradi hea allkiri.ma olen siis 101% kuna kuulun mõlemasse sektorisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 23.02.2008 00:26:10 vasta tsitaadiga

mul vana versioon pooleldi tõlgitud ammu olemas icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 23.02.2008 00:34:45 vasta tsitaadiga

wfiles, wfiles, Hea idee...
Üritan homme mingi txt faili valmis genereerida.

OT: 100% ikka

mehaanic, mis verisooni oma sul on?

_________________
Arbeit macht frei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 23.02.2008 00:40:11 vasta tsitaadiga

mis texti? tee menüüst pilt ja tõlgib ära lihtne ju
135 läks vist peale uuele enam mitte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 23.02.2008 00:41:55 vasta tsitaadiga

Mis mõttes?
Ma kasutan sellist asja:


Või sa räägid samast asjast?

_________________
Arbeit macht frei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 27.02.2008 13:27:28 vasta tsitaadiga

kuidas tõlkida "Enables logging under issue scanning. (For debugging issues only.)"
3808 "The installer file or directory referenced at: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software."
3809, "The uninstaller file or directory referenced at: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software."
3810, "The Uninstaller referenced by: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software."
3811, "The icon referenced by: %1 could not be located."
3812, "The software key: %1 does not contain any information so can be removed. These references are often left behind after uninstalling software."
3813, "The Start Menu folder referenced by: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software."
3814, "The startup file referenced at: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software."
3815, "The key %1 does not contain any information so can be removed. These references are often left behind after uninstalling software."
3816, "A file referenced by a shortcut does not exist. File: %1"
3817, "The file referenced at: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software."
aidake tõlkida siis
ei pea ju täpne tõlge olema piisab kui on arusaadav
icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.02.2008 14:58:58 vasta tsitaadiga

Elementaarne, Watson:

"Enables logging under issue scanning. (For debugging issues only.)" = Lubab logimise [siia väljend, mida kasutasid "Issue scanning" tõlkimisel] osas. (Ainult silumiseks)

3808 "The installer file or directory referenced at: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software." = Ei suuda leida paigaldusfaili või -kausta asukohas %1

3809, "The uninstaller file or directory referenced at: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software." = Ei suuda leida eemaldusfaili või -kausta asukohas %1. Need viited jäävad sageli alles ka pärast tarkvara eemaldamist.

3810, "The Uninstaller referenced by: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software." = Ei suuda leida viitega %1 viidatud eemaldusfaili. Need viited jäävad sageli alles ka pärast tarkvara eemaldamist.

3811, "The icon referenced by: %1 could not be located." = Ei suuda leida viitega %1 viidatud ikooni

3812, "The software key: %1 does not contain any information so can be removed. These references are often left behind after uninstalling software." = Tarkvara võti %1 ei sisalda infot, selle võib eemaldada. Need viited jäävad sageli alles ka pärast tarkvara eemaldamist.

3813, "The Start Menu folder referenced by: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software." = Ei suuda leida viitega %1 viidatud stardimenüü kausta. Need viited jäävad sageli alles ka pärast tarkvara eemaldamist.

3814, "The startup file referenced at: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software." = Ei suuda leida vitega %1 viidatud stardifaili. Need viited jäävad sageli alles ka pärast tarkvara eemaldamist.

3815, "The key %1 does not contain any information so can be removed. These references are often left behind after uninstalling software." = Võti %1 ei sisalda infot, selle võib eemaldada. Need viited jäävad sageli alles ka pärast tarkvara eemaldamist.

3816, "A file referenced by a shortcut does not exist. File: %1" = Otsetee poolt viidatud faili %1 pole olemas

3817, "The file referenced at: %1 could not be located. These references are often left behind after uninstalling software." = Ei suuda leida asukohas %1 viidatud faili. Need viited jäävad sageli alles ka pärast tarkvara eemaldamist.

Kuidas rohkem meeldib:
Paigaldusfaili | Installerit
Eemaldusfaili | Uninstallerit
Kausta | Kataloogi
võti | registrivõti
Otsetee (MS jesti kjele tuntud leiutis) | Sümboolne link

Ma ei taga, et see tõlge klapib siin foorumis oleva programmide eesti keelde tõlkimise eeskirja soovitustega - kontrolli ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 27.02.2008 18:03:15 vasta tsitaadiga

väike parandus: "Ei suuda leida" asemel oleks parem lihtsalt "ei leitud". ehk siis nt mitte "Ei suuda leida viitega %1 viidatud ikooni" vaid "Viitega %1 viidatud ikooni ei leitud". muidu thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 27.02.2008 19:17:50 vasta tsitaadiga

Sain siis ka oma tekstifaili valmis. Väike juhend on ka alguses.
Tirida saab selle siit:
http://gps.pri.ee/CCleaner.doc

_________________
Arbeit macht frei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 28.02.2008 12:23:03 vasta tsitaadiga

Aretasin ka midagi:
Fail
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Keelefoorum »  CCleaner eesti keelde
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.