Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 28.12.2015) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

AMD vs nVIDIA
AMD
46%
 46%  [ 179 ]
nVIDIA
53%
 53%  [ 210 ]
hääli kokku : 389

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 01.06.2024 19:08:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Inimene kes süüdistab mind valikulises mälus ei too ühtegi vastus küsimiusele .
tsitaat:
Mis sealt AMD-lt siis positiivset tulnud on ? Alates viimse põlvkonna välja tulekust pole neilt eriti midagi positiivset silma jäänud.


Selleasemel toob ta vabandusi ja seletusi minupoolt toodud negatiivsetele näidetele. Lisaks veel cheerleader Zonerman taustal julgustusi haukumas.

Kas sa arvad, et need vabandused muudavad negastiivsed emotsioonid positiivseteks ?
Eriti kui need vabandused on lapsikud.
Keegi teine ka ei tee.
Tema tegi ka ju kunagi.
Töö kiirus ei ole oluline.
Kasutajaid ei ole piisavalt sest see nõuab liiga võimast rauda. ... wtf ... ma mängisin 2080ti-ga neid sinu sõnul liiga võimast rauda nõudvaid asju.
Pole mõtet kiiremini teha,sest Nvidia laseb siis kiirema kaardi turule.

Muide CP2077 töötas väljalaskmise hetkel suurepäraselt Nvidia raua peal.

Arvestades , et sa oled selle foorumi kõige tuntum "õiglaste hindade" eest võitleja.
Mul on küsimus.
Seoses AMD loobumisega osast turust. Kaua müüks Nvidia AMD moodi "õiglase hinnaga kaupa". Kas järgmise investorite koosolekuni kus neil palutakse see jama ära lõpetada või ülejärgmiseni ?
Kas isegi viimased sündmused ei pane su peas mõnda lampi põlema, et äkki pole kõik asjad sellised , nagu nad sinu arvates on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 01.06.2024 20:36:41 vasta tsitaadiga

SirAskAlot,
Kui sa ei saa sellest aru et konkurents surub hinda alla ja surub uusi asju turule sõltumata konkurendi nimest ja täpsest tegevusest, siis sa pole ju täiskasvanud inimene kellega saab pidada diskussiooni?
Küsimus sulle, mis juhtub turul kus pole konkurentsi icon_biggrin.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 02.06.2024 00:06:27 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
SirAskAlot,
Kui sa ei saa sellest aru et konkurents surub hinda alla ja surub uusi asju turule sõltumata konkurendi nimest ja täpsest tegevusest, siis sa pole ju täiskasvanud inimene kellega saab pidada diskussiooni?
Küsimus sulle, mis juhtub turul kus pole konkurentsi icon_biggrin.gif


Muidugi saan ma sellest aru. Kas ma olen kunagi maininud, et konkurents pole kasulik?
Kas ma olen kunagi öelnud, et mõni tootja peaks müüma oma asju selle ja tolle hinnaga ? Et ta peaks mingil põhjusel ignoreerima praegust majandussüsteemi ja tegelema, kommunismist tuntud , määratud hindade süsteemiga ?
Ma olen alati väitnud, et hinna määrab ostja ja konkurents. See puudutab ka viimaste aastate olukorda kus Nvidia saab teatud põjhjustel kõrgemat hinda küsida.Isegi kui see mulle ei meeldi , siis pean seda loomulikuks ja ma ei virise selle üle. Üks konlfikti põhjus ongi ,et osad inimesed ei pea seda loomulikuks.

Mis juhtub kui konkurents puudub? Teeme ühe asja kõigepealt selgeks. GPU ei ole ravim mida inimene peab ostma. Tegu on ikka meelelahutus kaubaga.
Mis juhtub sellisel juhul tootega mis pole eluliselt tähtis ja on mõeldud meelelahutuseks ? Tootja üritab selgeks teha palju ostja on nõus maksma ja küsib seda hinda. Kui ta küsib liiga palju jääb kaup müümata. Seda isegi sellisel juhul kui keegi teine sama toodet ei müü. Nii lihtne see ongi.

Mis juhtub siis kui toode on ülikasumlik ja kõik suudavad seda toota? Nagu oli omal ajal mobiilidega? 5 aasta pärast on turul kümme erinevat firmat kes tegelevad kõik selle toote müümisega. Sa võid ise edasi mõtelda miks GPU turul sellist asja siiani juhtunud ei ole.

Ma loodan , et mu vastus oli sinujaoks piisavalt täiskasvanulik. Ma loodan, et sa oled ka ise piisavalt täiskasvanu ja loed mu postituse läbi. Üldjuhul ma ei kakle inimestega kes ise kaklema ei tule. Ainuke erand on kui inimesed väga lolli juttu ajama hakkavad ja mingit vandenõu teooriat arendama . Kui mu sõnad sind kunagi mingil põhjusel varem solvanud on , siis ma vabandan.

Kui sul aega üle jääb mine loe eelmised positd läbi ja tee omale selgeks millest see vaidlus alguse sai.
Minu sõnadest, et Nvidia meedia kajastus hiljuti on positivne olnud ja AMD oma pigem negatiivne.
See , et me muudest ajasdest edasi vaidlesime on konkreetselt Tomorrow omadus ainukest olulist küsimust ignoreerida ja vastata sellele kümnete teemat muutvate seletustega, üritades nii ka mu esialgset väidet ümber lükata. See et ma Zonermani haukuvaks cheerleaderiks nimetasin on raktsioon tema viimasele postile mis oli mõeldud ainult tüli norimiseks. Ma isegi küsisin kas selline käitumine on normaalne. Kuna mõistliku ajajooksul mingit reaktsiooni ei järgnenud, siis otsustasin, oma käitumise tema suhtes- tema käitumisega minu suhtes, võrdsustada.

Kas sa arvad et kui sa kahe vaidleva inimese tülisse sekkud ja ühte neist kohe lapseks nimetad muudab midagi paremaks ? Kui sa Tomorrowi aidata tahad, siis , meenuta alates viimasest GPU põlvkonnast, AMD-d puudutavaid positiivseid uudiseid. Aita tal, mu pigem negatiivne, arvamus positiivseks muuta. Ma eeldan , et sa ei hakka seda tegema "naaber tegi ka" stiilis vabandustega.
Samas ma saan aru , et sa oled ise ka pettunud ja võimalik et isegi samal põhjusel nagu mina. Minu jaoks oli seal pettumus listis kõige suurem pettumus AMD eemaldumine tip GPU tootmisest millega kaob tipust igasugune konkurents. Arvestades, et ma eelistan arvutis korraliku rauda ja ma hindan pildi ilu ja loomulikust, ei tähenda see midagi head.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 02.06.2024 01:29:52 vasta tsitaadiga

SirAskAlot,
tsitaat:

Mis juhtub kui konkurents puudub? Teeme ühe asja kõigepealt selgeks. GPU ei ole ravim mida inimene peab ostma.

Minu point on lihtne, GPU-de vallas on praegu super seis, kuna on 3 konkurenti icon_biggrin.gif valik on suurem kui kunagi varem thumbs_up.gif
väga pikalt oli 2 konkurenti, mis on ju absull miinimum et ei oleks monopoli.
Hinnad on ka korralikult alla tuld pärast seda crüpto buumi jura. Ma ei näe absull mingit põhjust nurinaks icon_biggrin.gif kuniks saab valida mida osta thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2024 07:52:12 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Inimene kes süüdistab mind valikulises mälus ei too ühtegi vastus küsimiusele

Milleks? Tekstist ju näha, et sa oled nvidia fanboy. Ükskõik mis argumendi ma toon on sul kohe varnast võtta vabandus miks see pole ikka nii hea kui Nvidia pakutav.
AMD 7000 seeria oli kompaktsem, standard vooluühendustega ja üldiselt pakub samas klassis rohkem mälu kui Nvidia. Ka tarkvara arendatakse pidevalt. Mina näen siin piisavalt positiivset.
Kõik see ei loe sulle, kuna Nvidial on üks kaart mis on 25% kiirem keskmiselt ja kuna nvidia upscale lahendus on parema kvaliteediga.
Juba ainuüksi see, et sulle ei meenunud ühtegi negatiivset uudist Nvidia kohta näitab, et sul on valikuline mälu.
SirAskAlot kirjutas:
Selleasemel toob ta vabandusi ja seletusi minupoolt toodud negatiivsetele näidetele. Lisaks veel cheerleader Zonerman taustal julgustusi haukumas.

Kui ei tooks, siis võibki sinu jutust jääda mulje, et Nvidial pole kunagi mingeid probleeme ja AMD toodab ainult rämpsu.
SirAskAlot kirjutas:
Kas sa arvad, et need vabandused muudavad negastiivsed emotsioonid positiivseteks ?

Ma ei ürita sulle siin midagi maha müüa. Sinu biast arvestades oleks see ka võimatu. Erinevalt sinust olema ma valmis kaaluma mõlema tootja kaarte. Mitte ainult seda mis on iga hinna (otseselt) eest kiireim.
SirAskAlot kirjutas:
Muide CP2077 töötas väljalaskmise hetkel suurepäraselt Nvidia raua peal.

Ja AMD raua peal ei töötanud? CP2077 võttis aastaid aega, et jõuaks nüüd, lõpuks sellesse seisu nagu arendaja ise ootused seadis.
SirAskAlot kirjutas:
Seoses AMD loobumisega osast turust. Kaua müüks Nvidia AMD moodi "õiglase hinnaga kaupa". Kas järgmise investorite koosolekuni kus neil palutakse see jama ära lõpetada või ülejärgmiseni ?
Kas isegi viimased sündmused ei pane su peas mõnda lampi põlema, et äkki pole kõik asjad sellised , nagu nad sinu arvates on ?

Nvidial pole valikut. Isegi kui tema oleks ainus müüja, siis ta ei saa lõputult hindu tõsta. Seega ongi üritatud tõsta neid jupp jupi haaval iga põlvkonnaga, et harjutada inimesi nende hindadega. Mäletan selgelt kuidas inimesed rõõmustasid, et 4090 oli ainult 100 raha kallim kui 3090. Kõik olid juba unustanud selle, et 2080 Ti maksis 1200 (1000 fake MSRP) ja 1080 Ti oli kõigest 700. Kui 5090 tuleb nüüd 1700, siis plaksutatakse jälle käsi, et hea hind.
SirAskAlot kirjutas:
Mis juhtub kui konkurents puudub? Teeme ühe asja kõigepealt selgeks. GPU ei ole ravim mida inimene peab ostma. Tegu on ikka meelelahutus kaubaga.
Mis juhtub sellisel juhul tootega mis pole eluliselt tähtis ja on mõeldud meelelahutuseks ?

Kui konkurents puudub, siis tekib stagnatsioon nagu juhtus Inteliga. Saad paari aasta tagant 5% kiirema asja heal juhul.
SirAskAlot kirjutas:
Kas sa arvad et kui sa kahe vaidleva inimese tülisse sekkud ja ühte neist kohe lapseks nimetad muudab midagi paremaks ? Kui sa Tomorrowi aidata tahad, siis , meenuta alates viimasest GPU põlvkonnast, AMD-d puudutavaid positiivseid uudiseid. Aita tal, mu pigem negatiivne, arvamus positiivseks muuta. Ma eeldan , et sa ei hakka seda tegema "naaber tegi ka" stiilis vabandustega.

Vaene siraskalot. Kõik on tema vastu siin. Kõigepealt mina, siis zonerman ja lõpuks nahutatakse ka veel santi, et ta "kahe vaidleva inimese tülisse" julges sekkuda. See on avalik foorum. Keegi ei "sekku" siin.
SirAskAlot kirjutas:
AMD eemaldumine tip GPU tootmisest millega kaob tipust igasugune konkurents. Arvestades, et ma eelistan arvutis korraliku rauda ja ma hindan pildi ilu ja loomulikust, ei tähenda see midagi head.

Praeguse info kohaselt kestab see eemaldumine ühe põlvkonna aga osad räägivad nagu maailmalõpp oleks saabumas. Ja puudutab see ainult absurdselt hinnastatud kaarte mida enamus ei osta niikuinii. AMD oli vägagi edukas ka siis kui tal oli 2080 Ti vastu panna ainult 5700XT. Me kõik mäletame kui hea oli sellele järgnenud 6000 seeria mis sundis Nvidat alandama hindu ja tooma välja 3090 Ti, et iga hinna eest kiireima kaardi staatust säilitada. Loodame, et nii läheb ka RDNA5'ga järgmise aasta lõpus või kuna iganes see tuleb.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 28.12.2015) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.