Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Kuidas lindistada arvutimänge videote jaoks ilma kiiruse languseta (Parem kui FRAPS, dxtory jms asjad kokku panduna). märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.05.2013 17:27:20 Kuidas lindistada arvutimänge videote jaoks ilma kiiruse languseta (Parem kui FRAPS, dxtory jms asjad kokku panduna). vasta tsitaadiga

Pole pikka aega mingit õpetus videot teinud... niisiis seletan kõik videos otse ära.
Võtmesõnaks on OBS ehk Open Broadcaster Software mille abil saate lindistada nii veebikaamera pilti kui mängu täpselt sellise kvaliteediga nagu soovite.. lisaks ei võta see viis arvutit peaaegu, et üldse kooma icon_smile.gif

Probleem siiski on, OBS ei taha millegipärast ära syncida ise asju :S vaatad meedia playerist siis okei aga lae üles kuskile siis syncist väljas ja editimis programmis läheb ka syncist välja, siis vaja järgnevaid käske kasutada cmd-s... ehk keegi teab sellele paremat lahendust?

ffmpeg.exe -i "1.mp4" -c:a libmp3lame -b:a 128k -qscale 0 -r 30 -vtag divx -threads 2 "1.avi"

ffmpeg.exe -i "1.mp4" -b:a 128k "1.mp3"

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 30.05.2013 22:10:49 vasta tsitaadiga

Tundub asjalik programm olevat kuid miskipärast mul ei näita see pilti, heli samas jääb aga peale icon_confused.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 31.05.2013 00:10:49 vasta tsitaadiga

rezzx, fraps jms asjad lülita välja siis peaks pildi ette võtma kui game capture valid
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tolmulest
HV kasutaja
Tolmulest

liitunud: 16.09.2011




sõnum 06.08.2013 21:43:32 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud ka alguses pilti ette, aga siis kui klikkisin parempoolset hiireklahvi OBS peal ja panin add monitor capture ja siis tuli pilt alles ette.

E: Kas naad on selle synkimise probleemi ära lahendanud? Mul on küll hääl paigas isegi editimis programmis.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Kuidas lindistada arvutimänge videote jaoks ilma kiiruse languseta (Parem kui FRAPS, dxtory jms asjad kokku panduna).
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.