Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  2011 HV kardisarja IV etapp, FK Keskus, 15.mai. Peasponsor www.arvutikeskus.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Jällegi on kõigil võimalus ennustada tänast võitjat!
DE
0%
 0%  [ 0 ]
rass101
13%
 13%  [ 3 ]
Tuutu
27%
 27%  [ 6 ]
ummi101
9%
 9%  [ 2 ]
Hessu
0%
 0%  [ 0 ]
zoomski
13%
 13%  [ 3 ]
Race
0%
 0%  [ 0 ]
stack
4%
 4%  [ 1 ]
Keegi üllataja!
31%
 31%  [ 7 ]
hääli kokku : 22

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 17.05.2011 21:46:16 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
rassil jäi endal vähe puudu, saamaks karistada.
Kõige rohkem käis rajalt väljas, mis pole samuti reeglite järgi lubatud.

ja ta polnud ainuke (lisaks teistele, ka minul libises mõnel ringil tagumik murule)
ning nagu sa ise juba mainisid
tsitaat:
Sõidu keskel oli pideva murul sõitmise pärast karistus soolas rass101, kuid neid mehi, kes haljasalal kudrutamas käisid, tekkis aina juurde.
Ja noh, kõiki piloote ju ei saa sama asjaga karistada, kuna kohad jääks nii või teisiti samaks.


sesuhtes, et kui selline "romuralli", mis isegi videole jäi, on lubatud, siis davai...
eks hakkame siis kõik vaikselt teisi rajalt välja sõitma.

ei mõtle midagi halva pärast konkreetselt sinu pihta, kuid kui ikka sellise asja peale ei reageerita, siis mis mõte üldse reeglitel icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 17.05.2011 22:04:30 vasta tsitaadiga

Tegelikult tekkis mul küsimus. Kes meil siis kohtunike konsiiliumi peale Stigi veel kuuluvad? Kas on üldse mõni neutraalne isik veel?
Ärgem nüüd pilli lõhki aja aga edasisteks võistlusteks peaks siiski sellise insitendi kas siis lubatuks või keelatuks nimetama! Ja eranditeta!!! Et oleks must-valge! Ega meil siin poliitika ole mis sellisel hallil alal varieerub?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 17.05.2011 22:24:53 vasta tsitaadiga

jkddp, antud isikule(RACE) on sellist käitumist ka varasemalt avalikult ette heidetud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.05.2011 22:52:35 vasta tsitaadiga

Korraldajate poolt ma siinkohal küsiks (arvustamata hetkel küsimuse all olevat olukorda) , et kuidas see isiklike eelistuste küsimus üles tuli?
Kas see on lihtsalt lambist võetud või on sellel mingi alus?
Mina küll ei kahtle, et Berserk või The Stig on alati teinud kohtunikutööd oma parima arusaamise järgi.
Lisaks. Korduvatele üleskutsetele sarja korraldajatega liituda ei ole eriti sooviavaldusi tulnud.
Kohtunikud ei saa tavaliselt olla mitmes kohas korraga ja alati lipsab läbi asju, mida kohtunik ei näe või milles ei saa olla 100% kindel.
Nendel puhkudel oleme võtnud seisukoha, et kohtuniku või kohtunikekogu otsus on lõplik, nagu jalgpallis.
See on samuti reeglites kirjas.
Kui kellelgi on ideid, kuidas asju paremini ellu viia, siis võiks liituda sarja korraldustiimiga, milles osalevad hetkeseisuga:

Tanel
Berserk
Brook
Hessu
mella
mikk36
Renka
Riivo77
The Stig
vik1ng
zoomski

Sõitjana seda konkreetset olukorda vaadates loomulikult ei saa üle ega ümber sellest, et küsimus on õigustatud, tuleks võtta seisukoht ja foorum ongi selleks sobiv.
Aga ka Maradona käevärav loeti ära. monkey.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 17.05.2011 23:02:42 vasta tsitaadiga

Ma ei väitnud, et rass oleks pidanud alla andma, vaid tal oli võimalus langetada selline otsus - lihtsalt ta ise oleks vähem sel hetkel kaotanud.
Teiseks olin ma rajal sellises kohas, kus kindlasti aru polnud saada, mis seal täpsemalt toimus.
Kui ma oleks olnud otse ees või otse taga, siis muidugi oleks Race ka karistuse saanud.
Ma ei näinud intsidenti ja hiljem kaebusi ei esitatud (kelle süü see siis nüüd on, eksole?)
Kui sa (speed) järgmiseks tuled välja mingite juttudega, et miks ma just seal ei seisnud, siis isegi siilile on selge, et selline kurv pärast starti ei tohiks vähegi tegusamatele sõitjatele põhjustada mahtumisprobleeme.
Hoopis tähtsam oli viibida esimeses juurde tekitatud shikaanis, kus toimuski teine reeglite vastane intsident wats0ni ja Race vahel, kus esimene lükkas viimatimainitu risti ja läks mööda.
wats0ni päästis karistusest vaid see, et ta kaotas ise sõiduga oma positsiooni tagasi.
Hiljem sai talle seletatud, kuidas sellistel puhkudel edaspidi toimida (lase konkurent ise kohe jälle mööda) ja ta sai aru, millega ta eksis.
Lihtsalt me keegi ei ole Chuck Norrised, kes absoluutselt kõike näevad ja kuulevad.
Pole kõnealused isikud ka ise ajaloo jooksul just kõige puhtamat sõidustiili harrastanud ja ei näe põhjust, miks peaks nüüd paanikaosakonna käima lükkama.
Race kahtlemata oli olukorras süüdlane, kuid ohvri poolt oli võimalus ka asja nii hullusti lõppemist ära hoida.
Paneks veel siis korra inimestele südamele, et keegi ei keela teil sõidujärgselt esitada pretensioone ühe või teise olukorra kohta.
Siis kuulatakse ära mõlemad osapooled ja ka pealtnägijad ja tehakse siis sõidujärgselt otsus karistada või mitte.

Kuna minu poole pöördutakse nõnda teravalt, siis järgmisel etapil Hiiumal tuleb arvestada järgnevat:
Sõitjad Race, rass101, wats0n ja iguaan on erivaatluse all!
Põhjendused:
Race - konkurendi rehvidesse surumine hooaja neljandal võistlusel FK Keskuses.
rass101 - pidev rajalt välja sõitmine ja intsidendis osalemine.
wats0n - konkurendist määrustevastase kontaktiga möödumine neljandal etapil FK Keskuses.
iguaan - lubab eespool mainitud härradest eeskuju võtta.

Igasugune intsident, kus kaasvõistlejast möödutakse tugeva kontaktiga või tema risti ja/või rajapiiretesse/rajalt välja lükkamisega, karistatakse nende nelja sõitja puhul automaatselt musta lipuga ja see otsus saab olema lõplik.

Olge mõnusad.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.05.2011 22:35:52 vasta tsitaadiga

iguaan, icon_lol.gif mida sa ajad? Kõik peaksid su ilusti kenasti esimeseks laskma? Noo nii on ju eriti lihtne sõita icon_biggrin.gif nagu Ferraris. Puhtalt sõites annab väga ilusti mööduda, kui oled kiirem ees olevast sepast siis küll mööda ka saad, ei pea carmageddonit tegema.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2011 22:52:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
iguaan, icon_lol.gif mida sa ajad? Kõik peaksid su ilusti kenasti esimeseks laskma? Noo nii on ju eriti lihtne sõita icon_biggrin.gif nagu Ferraris. Puhtalt sõites annab väga ilusti mööduda, kui oled kiirem ees olevast sepast siis küll mööda ka saad, ei pea carmageddonit tegema.


Sa oled vist asjast väga valesti aru saanud icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 18.05.2011 22:54:37 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, palun vaata a-finaali stardi videot, seejärel loe reegleid, siis vaata uuesti videot, siis loe teema mõttega läbi ja siis loe oma postitust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 19.05.2011 00:11:12 vasta tsitaadiga

Mõttega asja juures olemisest on siin paljud kauge kaarega mööda käinud.
Seda võib praeguseks juba öelda küll.
Äkki saate juba üle?
Sarjas on olnud ennegi taolisi olukordi ja tuleb edaspidigi.
Lihtsalt nüüd järsku läks paljudel selle peale kõvaks.
Praegu peaks vist Prillitoosi kordus tulema või midagi... (Lahkub foorumist, leidmaks midagi mõistlikumat tegemist)

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2011 00:28:24 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:

Sarjas on olnud ennegi taolisi olukordi ja tuleb edaspidigi.


icon_neutral.gif Et nii peakski jääma ja keegi ei peaks tegema muutusi suhtumises/käitumises?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stack
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 19.05.2011 00:41:32 vasta tsitaadiga

Mehed, meil kõigil vedas, et see insident sedavõrd hästi videole jäi, vastasel juhul me ainult õrnalt mäletaks, et midagi sarnast üldse olnud. Mina isiklikult saan kohtunikest aru, väga raske oli sel hetkel olla kahes kohas - kohtunik otsustas olla esimeses shikaanis, kus ka minu arvamust mööda esimesel ringil potentsiaalne ohukoht oli. Sain ka mina selle insidendi tagajärjel korralikku litri vasakusse külge, minu õnneks olin valinud kurvi sisenemiseks suhteliselt ohutu trajektori, mistõttu õnnestus suurema ajakaota sealt pääseda...

Seega küsimus pigem on, et kas täna siin video vaatamisel lubavad meie reeglid tagant järgi otsuseid teha või mitte? Kui ei luba, siis tunnistame endale fakti, et see olukord jäi sõidus nägemata ja tähelepanuta. Pole midagi teha! Aga kui reeglid võimaldavad otsuseid teha pärast videode nägemist tagantjärgi, siis jagame aga karistusi - tegemist on reeglite rikkumisega!

Kohtunike pihta ma siin ei tulistaks! Küll aga konkreetset seisukohta ootaks küll:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 19.05.2011 05:02:57 vasta tsitaadiga

@stack

Võtan sõna kui erapooletu süsteemi ja sündmuse vaatleja ja teen lühidalt:

Sõidu sees toimunud reegliterikkumistest on võimalik tagantjärele karistusi määrata. Olenevalt raskusastmest omavad need karistused otsest mõju toimunud või tulevase sõidu tulemustele. Küll aga pole detailselt määratletud karistussüsteem (kindla vea eest kindel karistus) HV sarja reeglites veel oma kohta leidnud. Reegel 14.4 alusel mis sätestab järgneva: "Kõrvutisõitmisel nii sirgetel kui kurvides peavad mõlemad võistlejad tagama kaassõitjale võimaluse rajal püsimiseks (piisava laiusega rajakoridori)." on tegemist olnud reeglite rikkumisega ja kogu http://kart.hv.ee/pages/reeglid leheküljel nähtava 18. paragrahvi alusel on kohtunike hilisemad ja varasemad karistused õigustatud. Samuti on Eesti Kohtuvõimu poolt aktsepteeritud videomaterjalide kasutamine inimsilma/inimmälu asendajana, mistõttu on ka siinkohal videomaterjal abivalmis.

_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 19.05.2011 13:58:11 vasta tsitaadiga

Siin on mitu mõtet, mida korraldajate koosolekul arutada.
Niikuinii oli plaanis teha reeglitesse täiendusi enne järgmist etappi.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 19.05.2011 15:28:03 vasta tsitaadiga

mina ei saa üldse aru, kuidas Stig kohtunikuks sobib, kui ta ise ei arvestanud üldse selle reegliga, millest siin juttu käib(meenutusi Türi etappidelt, kus mitu korda pistsin oma nina esikoha konkurentsi ja seejärel end pidurdusmaal muru pealt leidsin). Kohtunikuks peaks olema ikka kogenud ja ka elunäinud inimene, kes oskab neutraalseid otsuseid vastu vötta.
Igatahes väga üllatavad tulemused sellelt etapilt ja tahaks juba kah taas rajal olla icon_smile.gif

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 20.05.2011 00:18:27 vasta tsitaadiga

Kui sa oleks mitu korda murul olnud, siis sa vaevalt mitu korda oleks nina vahele saanud panna.
Mõtle ka enne, kui midagi vahutad.
Seda peaks ju kogenud ja elunäinud piloot ikka oskama.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 20.05.2011 00:29:01 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
The Stig kirjutas:

Sarjas on olnud ennegi taolisi olukordi ja tuleb edaspidigi.


icon_neutral.gif Et nii peakski jääma ja keegi ei peaks tegema muutusi suhtumises/käitumises?

Ja mis sinu südant vaevab nüüd?
Kas ma mitte selge sõnaga ei öelnud, et neid olukordi on olnud ja tuleb nii või teisiti veel.
Suhtumistest ja käitumistest olenemata, kuna pealekeeramisi on nii tahtlikke kui tahtmatuid.
Ja kõiki neid ei suuda üks inimene rajal näha.
Inimesed võiks ju nii palju enda tulemusest hoolida, et tulla vahetult pärast sõitu ja rääkida, kus ja kuidas teda lükati.
Mida te nüüd tagantjärele rusikatega vehite, ma ei saa sellest aru.
Viimase etapi tulemused jäävad ju nii või teisiti jõusse.
Täitsa masendav trall on tekkinud ühe intsidendi üle, mille sarnaseid on olnud ennemgi ja siis ei tulnud siia keegi halama.
Võiks juba selle teema maha matta ja keskenduda sellele, mis tulemas on.
zoomski on ka ju öelnud, et tuleb koosolek, kus tehakse reeglitesse täiendusi ja arutatakse ka see viimane etapp läbi.

Ja kui mina kohtunikuks ei kõlba, siis pakkuge välja keegi teine.
Seletama on kõik kõvad mihklid, aga sarja korralduses ei osale keegi.
Korduvalt on pakutud välja, et lööge kaasa oma ideede ja muu säärasega.
On kedagi vabatahtlikku, kogemustega ja elunäinud inimest, kes tahab kohtunikuks hakata?
Palun väga, ma võin vabalt kohe homme sellest rollist taanduda, kui leidub kedagi paremat sellele kohale.

Lausa naljakas, kuidas monitori taga inimesed jahvatavad, nii et vahtu pritsib, kuid siis kui selleks koht on (etappidel kohapeal) ei tehta muud, kui tõmmatakse saba jalgevahele ja minnakse varksi minema.
Teine kord ei tasu kohe lesta tõmmata, vaid rääkige oma mured südamelt ära, siis on vaja vähem siin virtuaalses maailmas end välja elada.

Dziisas...

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.05.2011 01:31:31 vasta tsitaadiga

The Stig, thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Morten
HV vaatleja
Morten

liitunud: 30.10.2008




sõnum 26.05.2011 20:00:23 vasta tsitaadiga

Pärast sõitu vedage kohe pasunasse üksteisele kui midagi ei meeldi,kaovad need pealekeeramised ka lõpuks ära icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.05.2011 21:00:09 vasta tsitaadiga

Pasunasse sõitmine võib tuua kriminaalasja kraesse. Ei soovita.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 26.05.2011 23:22:47 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et pasunasse keeratakse ka siis, kui on juba võistlustandrilt lahkutud.
Ja kui pole tunnistajaid, siis ei saa ju ka süüdi jääda kaasuses.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  2011 HV kardisarja IV etapp, FK Keskus, 15.mai. Peasponsor www.arvutikeskus.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.